Про наш інтернет-магазин

 

"Лінія здоров'я"

Вітаємо вас, наші дорогі покупці! Ми з великим ентузіазмом і задоволенням представляємо Вам наш інтернет-магазин медичної техніки"лінія Здоров'я"! 

Наш магазин працює на ринку України з 2006 року. З самого початку роботи, нашим основним завданням стало надання максимально якісного, інноваційного та передового обладнання для наших клієнтів. 

Здоров'я відноситься не тільки до злагодженої, чіткої і правильної роботи всіх систем організму, але і до краси, гігієни, фізичного розвитку, зовнішніх факторів. Розуміючи це, ми намагаємося забезпечити найбільш широкий асортимент різних товарів медичного призначення, які можна використовувати в домашніх умовах.

Серед наших товарів ви можете знайти: медтехніку для дому (тонометри, інгалятори, глюкометри, градусники, слухові апарати, простирадла і ковдри з підігрівом, очищувачі повітря, ваги і т.д), косметичні прилади і косметику (креми, зволожувачі, маски, дзеркала, епілятори, прилади для гальванізації, мікромасажу і мікрострумової терапії), ортопедичні вироби (бандажі, ортези, корсети, тутори, реклінатори, дитяче ортопедичне взуття, килимки) і товари для реабілітації (милиці, тростини, ходунки, інвалідні коляски).

Крім цього, ми маємо тривалий і ґрунтовний досвід у співпраці з професійними установами, які ми постачаємо вузьконаправленої і профільної технікою. 

У загальній складності в нашому магазині ви зможете знайти тисячі одиниць товарів з різним орієнтиром використання.

Наші переваги

Ми працюємо з усвідомленням того, що наші товари надають сильне сприяння в підтримці гарного самопочуття, здоров'я і краси наших клієнтів. Це дає нам велику перевагу в розумінні наших покупців і ми прагнемо допомогти кожному, хто до нас звернеться. 

Індивідуальний підхід

Ми завжди уважно прислухаємося до людей і намагаємося підібрати саме той товар, який підійде найбільше за всіма параметрами. Іноді покупець сам може не знати, що йому необхідно в силу різних причин. З такими ситуаціями ми стикаємося майже кожен день і вже прекрасно розуміємо що робити, щоб у людини було розуміння того, що він купляє і можливість вибору, як мінімум за стандартними параметрами, наприклад, за ціною. 

У кожного є свої потреби, критерії та підходи до покупок, і ми враховуємо їх усіх в персональному порядку. 

Цінова політика

Ми дуже цінуємо наших клієнтів, незалежно від того, що у нас купується. Ціна на медтехніку це дуже педантичне питання, тому що в такій сфері якість має величезне значення, а не завжди дешевий товар дозволить використовувати його за призначенням в повній потужності. З іншого боку, існують ситуації з точністю до навпаки - дорогий не означає найякісніший. Виходячи з цього ми формуємо політику ціноутворення на медичну техніку спираючись на створення максимальної доступності. Ми не ставимо ціни на наші товари більше середньої по ринку, а там де це можливо намагаємося її максимально знизити.

Крім того, з урахуванням індивідуального підходу до клієнтів, ми намагаємося кожному надати персональні або спеціальні знижки, про які завжди можна дізнатися у наших консультантів.

Лояльність і довіра

Як і було сказано раніше, ми дуже цінуємо наших клієнтів. Особливо їх довіру до нас. В подяку за надану довіру ми намагаємося ощасливити наших клієнтів ще більше. У багатьох ситуаціях, з індивідуальними особливостями ми готові йти на поступки і надавати допомогу нашим покупцям, в будь-яких питаннях пов'язаних з нашою продукцією. 

Також, для постійних клієнтів в нашому магазині діє програма лояльності, за якою можна отримати знижки, бонуси та призи.

Послуга

Наш інтернет-магазин надає ряд можливостей для тих, кому потрібна медична техніка. Ви можете прийти до нас у відділ за адресою м. Київ вул. Євгена Сверстюка 6-Д і подивитися, перевірити і протестувати будь-який товар, перш ніж здійснювати покупку. Ми також здійснюємо доставку по Києву і відправку по всій Україні. У нас можна оплатити товар різними способами і варіантами — готівкою, на карту, за безготівковим розрахунком, післяплатою, з передоплатою і без. 

Також через нас ви можете звернутися в будь-який сервісний центр виробників медичної техніки для діагностики або здачі в ремонт купленого обладнання.

Наші клієнти завжди можуть покластися на нас. Ми шукаємо індивідуальний підхід до кожного покупця і намагаємося догодити всім вимогам і потребам. У наш магазин ви можете звертатися з будь-яких питань стосуються представлених товарів для покупки, консультації або уточнення будь-яких цікавлять вас деталей.