Система обігріву з термостабілізуючими матрацами та ковдрами 3M™ Bair Hugger ™

Показано з 1 по 16 з 16 (всього 1 сторінок)

Протягом більше 50 років компанія 3M пропонує інноваційні рішення, які допомагають скоротити ризик появи внутрішньолікарняних інфекцій. Перевіреним способом скорочення хірургічних інфекцій та зменшення ризику виникнення інших серйозних ускладнень для пацієнтів є зниження частоти виникнення випадків ненавмисної періопераційної гіпотермії.

Апарат Bair Hugger ™ став першою в світі системою обігріву конвекційного типу ще в 1987 році. З тих пір багато чого змінилося, але підтримка нормальної температури тіла при операційних втручаннях залишається важливим елементом підвищення якості лікування. Щорічно обігріваючі пристрої Bair Hugger ™ застосовуються більш ніж у 20 млн.пацієнтів у всьому світі.

Системи активного повітряного обігріву широко використовуються для безпечного і ефективного підтримки нормальної температури тіла у пацієнтів під час операції. Технологія повітряного обігріву ретельно досліджена: на прикладі понад 100 опублікованих наукових робіт були показані клінічні переваги використання систем обігріву конвекційного типу, а також доведена необхідність підтримки нормотермії у хірургічних пацієнтів.

Понад 200 млн. людей вже випробували надійність і безпеку систем Bair Hugger. Конвекційні системи економічні і зручні у використанні, а витрати на обігрів з активним обдувом повітрям незначні в порівнянні з витратами на лікування ускладнень гіпотермії.

Фізіологічна реакція організму на загальну і регіональну анестезію така, що практично у кожного пацієнта, незалежно від віку, статі і фізичного статусу, в цьому стані з'являється небезпека розвитку ненавмисної гіпотермії. Дослідження показують, що після початку дії препаратів для загальної та регіональної анестезії Центральна температура тіла швидко знижується (на -1,6 °C тільки протягом першої години).

Дослідження показують, що зігрівання пацієнтів і підтримання центральної температури тіла на рівні 36,0 °C і вище дозволяє підвищити ефективність лікування, знизивши частоту ускладнень, пов'язаних з ненавмисною гіпотермією. Обігрів з активним обдувом повітрям являє собою безпечний, простий і економічний спосіб профілактики ненавмисної гіпотермії і пов'язаних з нею ускладнень.