Лікувальна косметика Natures

Показано з 1 по 24 з 35 (всього 2 сторінок)

Косметика Natures
Лікувальна косметика Natures від італійського виробника дуже популярна завдяки екологічно чистим натуральним компонентам, використовуваним для її створення.

Ця італійська косметика проводитися з кісточок червоного винограду, відрізняється високою якістю, унікальною ефективністю і абсолютною безпекою. Також в основі багатьох ліній італійської косметики Natures лежать інгредієнти таких рослин, як червоний середземноморський апельсин, ківі, бергамот, виноград к'янті та ін.

Косметика Natures - це креми, масла, скраби, що містять компоненти рослин, які ростуть на Тірренському узбережжі Калабрії, області на півдні Італії.

Унікальний рельєф і близькість узбережжя Іонічного і Тірренського морів сприяє різноманітності природно-кліматичних умов, де ростуть червоні апельсини в древніх цитрусових гаях, цінні сорти ківі і сорти бергамота з яких роблять воду для косметики Natures.  

Косметику Natures ви можете купити в Києві в нашому інтернет-магазині "Лінія здоров'я" або замовити її з доставкою у ваше місто, medilife.com.ua