Медтехніка для дому

Показано з 1 по 1 з 1 (всього 1 сторінок)

Медична техніка доступна всім!

Людина формує свій побут виходячи з факторів, що визначають його основні потреби: комфорт, безпека, турбота про своє здоров'я. Список необхідних речей незмінно зростає з кожним роком, розширюючись в залежності від стану здоров'я або зі зміною соціально-демографічного статусу, наприклад, з народженням дитини. Прогрес дозволяє вдосконалювати винаходи і прилади, що вже давно були представлені людству. Наприклад, вироби медичного призначення, які з примітивних форм трансформувалися в високотехнологічні пристрої доступні кожному будинку, кожній родині.

Медтехніка для персонального використання представлена широким асортиментом всіляких пристроїв і пристосувань, і розрахована на різні споживчі групи і області застосування. Провідні компанії з кожним роком випускають конкурентоспроможні, все більш ергономічні і якісні продукти, орієнтуючись на побажання та відгуки користувачів.

Категорія медобладнання та класифікація приладів

Пристосування для самостійного використання, можна умовно розділити на основні групи і підгрупи:

  1. Апарати спеціалізованої вузької спрямованості;
  2. Вимірювальні та діагностичні;
  3. Пристрої для фізіотерапії та масажери;
  4. Вироби для стимуляції і поліпшення показників;
  5. Продукти спортивної та коригуючої спрямованості;
  6. Пристрої для лікування і профілактики в домашніх умовах;
  7. Покращені вироби для особистої гігієни;
  8. Продукти для догляду за дитиною;
  9. Товари з приналежністю до декількох груп.

У нашому магазині представлені товари кожної групи з вищеозначеного списку. Всі вироби мають сертифікацію, завдяки підтвердженим результатам досліджень і апробацій серед груп добровольців. Імпортні продукти марковані знаком» Європейська якість " (CE), що свідчить на користь якості збірки і комплектуючих, і безпеки використання.

Спеціалізовані апарати 

Прилади, що необхідні лише певним категоріям людей. У Лінії Здоров'я дана підкатегорія представлена, наприклад, слуховими апаратами. Пристрої від німецького бренду Siemens служать допоміжним засобом при погіршенні або помірній, і навіть важкій формі, втрати слуху. Технології придушення шумів і обробки звуків посилені в залежності від ступеня ускладнень.

Вимірювальні та діагностичні прилади

Стетоскопи Littmann несуть цілком зрозумілу місію, але при цьому в поліпшеній оболонці. Класична форма пристрою - це єдине, що пов'язує ці прилади з раннім поколінням виробів. Поліпшені складові дозволяють виробляти аускультаційну діагностику без втрати якості, завдяки вдосконаленій діафрагмі і звукопровідним трубкам, які пригнічують сторонні зовнішні шуми, дозволяючи отримати чистий звук.

Тонометр. Механічні, напівавтоматичні, автоматичні. Можливість вибрати не тільки між великим списком виробників, але і між способом передачі даних, та між розширеними можливостями електронних моделей або старої доброї лаконічної класики - механічних тонометрів. 

Глюкометри і обов'язкові комплектуючі до них. Діагностичний девайс для вимірювання рівня глюкози в крові, необхідний для людей страждають на цукровий діабет. Мобільність і портативність забезпечують можливістю вдатися до тесту і контролювати вуглеводний обмін самостійно.

Електронні термометри для дорослих і дітей. Ідеальне рішення для безпечного вимірювання температури тіла, з високою точністю. 

Пристрої для фізіотерапії та масажери

Даній групі приладів можна сміливо довірити турботу про стан м'язової тканини і циркуляційних процесів. Аплікатори Ляпко, прилади для біомеханічної та магнітної терапії, масажери ручні для різних груп м'язів – це незамінні засоби в боротьбі за свободу рухів без болю і скутості.

Продукти для стимуляції 

Стимулятори для зору і міостимулятори. Хоч в основі приладів лежить різний принцип дії, у них одна мета - вплив з подальшим ефектом регенерації. Можливість відновлення зору досягається шляхом впливу на область навколо очей, тим самим, оптимізують кровообіг в м'язах біля очей і покращують функції зорового нерва. Міостимулятори так само покликані нормалізувати кровообіг і зняти напругу і біль, шляхом впливу електроімпульсів на нервові закінчення.

Трекери, пульсоксиметри, підлогові ваги

Підкатегорія приладів для вимірювання показників активності та окремих її складових. Фізична активність завжди пов'язана зі змінами в організмі. Контроль показників доступний нам завдяки спеціально розробленим девайсам, які фіксують і відображають дані змін.

Профілактика і лікування в домашніх умовах

Небулайзери і інгалятори, сольові та інфрачервоні лампи, зволожувачі та очищувачі повітря – це прилади, що дозволяють дихати на повні груди. Маючи, як правило, відразу кілька якостей дані пристрої, допомагають позбутися від багатьох захворювань дихальної системи або ж уникнути їх, завдяки своїм антибактеріальним властивостям. 

Особиста гігієна

Поліпшені засоби для підтримки не тільки гігієнічності тіла, але і речей, які з ним знаходяться в тісному контакті. Група товарів постійно поповнюється і закономірно розширюється, спираючись на споживчий попит. 

Догляд за дитиною

Пристрої, які покликані допомагати молодим батькам в турботі про дитину. Ваги для новонароджених, Молоковідсмоктувачі, стерилізатори для предметів і багато інших необхідних пристосуваннь.

Товари з приналежністю до декількох груп

Такими товарами можна вважати: ваги підлогові, міостимулятори, електропростирадла електрогрілки. Які однак ви без зусиль знайде на нашому сайті.

Хто наші постачальники?

Наш магазин співпрацює тільки з перевіреними вітчизняними та світовими брендами: Littman, Beurer, Omron, Siemens, Microlife, A&D, Little Doctor, Dr.Frei, Longevita, Gamma і багато інших. Вся продукція підлягає обов'язковій сертифікації і має гарантію на сервісне обслуговування від виробника.

Ознайомитися з асортиментом і стати володарем якісної медтехніки за оптимальною вартістю, ви можете в наших магазинах або на офіційному веб-ресурсі «лінія Здоров'я», де наші консультанти нададуть допомогу в кращих традиціях сервісу.

Де купити медтехніку для дому?

Медичну техніку побутового, профілюючого та спеціального призначення ви можете придбати оформивши замовлення на нашому сайті, відвідавши наш шоурум або зателефонувавши за номером 097-870-66-16. За цим телефоном ви також можете отримати детальну консультацію по товару, що Вас цікавить. Наші менеджери допоможуть визначитися з моделлю, розкажуть про характеристики і відмінності різних товарів і дадуть відповідь на будь-яке питання.