Глюкометри Accu-Chek (Акку Чек)

Показано з 1 по 13 з 13 (всього 1 сторінок)

Глюкометри Accu Chek (Акку Чек)

Німецька фірма Accu-Chek більше 10 років виробляє на світовий ринок медичну продукцію. Популярними товарами користуються люди більш ніж в 100 країнах по всьому світу. Найбільш продаваними вважаються прилади для вимірювання рівня цукру в крові. Тільки за останні кілька років придбали глюкометри та комплектуючі до них близько 20 мільйонів людей різного віку. Такий показник довіри до виробника говорить сам за себе. Стильний дизайн, інноваційні технології і прекрасна якість - це основа складових продукції Accu-Chek.

На даний момент компанія Accu-Chek виробляє і продає на ринку 4 типи глюкометрів:

  • Акку-Чек Актив (Accu-Chek Active);
  • Акку-Чек Перформа Нано (Accu-Chek Performa Nano);
  • Акку-Чек Гоу (Accu-Check Go);
  • Акку-Чек Мобайл (Accu-Check Mobile).

Кожен з цих видів відрізняється своїми характеристиками і перевагами. Простими у використанні і в той же час багатофункціональними вважаються моделі Accu-Chek Active. Такі апарати призначені для вимірювання рівня цукру в крові в домашніх умовах. Показують результат з імовірною похибкою максимум до 5%. Все глюкометри досить компактні, займають мало місця і легко можуть використовуватися в будь-якій подорожі, на роботі, в дорозі і навіть вдома. Апарати фірми Accu-Chek ідеально підходять для вимірювання незалежно від прийому їжі, віку пацієнта або можливій мірі захворювання. Будь-які вимірювання можна зберігати в пам'яті до 350 разів. Більш того, в кожному глюкометр цей популярної фірми можна знайти усереднення результатів від 1 до 30 днів.

У комплекті до кожного апарату поставляється інструкція, гарантія, упаковка, пристрій для проколювання та тест-смужки.

Купити від офіційного виробника глюкометри фірми Accu-Chek можна на сайті або безпосередньо в магазині медичної техніки "Лінія Здоров'я".