Термометри безконтактні

Показано з 1 по 8 з 8 (всього 1 сторінок)

Безконтактні термометри і переваги їх використання

При нездужанні організм витрачає багато ресурсів і вимагає більше відпочинку. Отже, кожна дія має супроводжуватися скороченим споживанням енергії, навіть в таких дрібницях, як вимірювання температури. Важливими властивостями для медичних градусників є: безпеку і швидкість вимірювань. Саме такі якості притаманні безконтактним термометрам (ІК-термометрів). Дистанційний метод зчитування даних придбав широку популярність і затребуваність, незважаючи на кілька високу вартість, щодо інших видів приладів цього класу.

Градусник даного типу працює за принципом перетворення. Чутливий датчик, налаштований на уловлювання інфрачервоного тепла, випромінюваного тілом людини, обробляє отримані дані і перетворює їх в цифрові значення. Таким чином, досягається точне вимірювання протягом декількох секунд.

Плюси придбання безконтактного медичного термометра

  1. Безпечна у використанні конструкція. Зрозуміло, він не містить ртуті, а значить, є потенційно більш надійним в застосуванні;
  2. Точність вимірювань. Безконтактні термометри мають похибку всього 0,1 ° С;
  3. Приладом можна виміряти так само температуру рідин, поверхонь, повітря;
  4. Додаткові функції, які, як правило, не властиві звичайним електронним пристроям;
  5. У дизайні продукту враховує ручний спосіб експлуатації, з усіма нюансами для комфортного використання.

Підвиди пристосування для вимірювань

Градусники можуть мати кілька форм в залежності від наявності додаткових функцій і місця вимірювання, а так же дистанції.

Класичний «радар-термометр», вимірює температуру на деякій відстані, має довгасту вертикальну ручку. Вимірювання, як правило, роблять в лобовій або скроневої області.

Продукт 2 в 1. Пристрій, що об'єднує в собі відразу кілька способів вимірювань: в лобно-скроневій зоні і вушній раковині.

Прилад з можливістю вимірів на дистанції до 50 см. Відноситься до виду універсальних пірометрів, проте застосуємо в цілях мед. обстеження, так як має надточними вимірами.

Вибір конкретного підвиду залежить від переваг покупця, і передбачуваної області використання. Прості або ж модифіковані моделі з додатковими функціями представлені широким асортиментом на торгових майданчиках.

Якими додатковими функціями мають у своєму розпорядженні сучасні інфрачервоним пристроям?

Запам'ятовування вимірювань, як зручний спосіб зіставляти поточні і попередні показники. Окремі моделі мають до 32 слотів пам'яті.

Колірна індикація для відображення за шкалою критичності температур для людського організму.

Звуковий супровід закінчення процедури або ж можливість його відключити. Опція відключення буде корисна в разі вимірювань у сплячих хворих або дітей.

Автоматичне відключення приладу в енергозберігаючих цілях. Ця функція передбачена в більшості прилад, однак найбільш корисна для продовження терміну роботи елементів живлення.

Збільшений дисплей з великою індикацій, особливо зручний для людей зі зниженою різкістю зору.

Кожна вищеозначених функція - є способом поліпшення умов експлуатації та корисним технічним рішенням, виправданим споживчим попитом. Вартість моделей з описаними опціями і поліпшеннями, безумовно, впливає на ціноутворення, однак і на рівень комфорту при використанні.

Рекомендації до використання і нюанси роботи безконтактного термометра

До початку вимірювань рекомендується не включити прилад і виміряти (якщо це передбачено моделлю) температуру повітря. Таким чином, ви даєте можливість підготуватися пристрою до роботи і подальшого виміру температури тіла.

В процесі вимірювань в межі променевого ик-плями нічого не повинно потрапляти, тим самим, перешкоджаючи роботі.

Поверхня для вимірювань повинна бути сухою.

Рекомендується робити періодичну очистку вироби дезинфікуючим розчином, згідно з інструкцією.

Показники вимірювань у вушній раковині можуть трохи відрізнятися через близького контакту зі слизовою, що має температуру вище, ніж у шкірних покривів.

Де можна придбати якісний термометр з безконтактним методом вимірювання?

Ви можете придбати безконтактний термометр у наших оффлайн-магазинах в Києві та Запоріжжі, або ж, замовити в інтернет магазині «Лінія Здоров'я» з відправкою по всій Україні. Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками і гарантуємо якість реалізованої продукції.