Інфрачервоні термометри

Показано з 1 по 8 з 8 (всього 1 сторінок)

Безконтактні і безпечні: інфрачервоні термометри і їх властивості

Реакція тіла на неадекватний тип подразників, найчастіше, дискомфорт або хворобливість. Оскільки, організм не має до них спеціальної пристосованості. Серед проявів можуть бути: спазми, головні болі, температура. Таким чином, організм сигналізує про зміни всередині, подаючи інформацію симптомами. При респіраторних і вірусних захворюваннях один з явних ознак виступає - підвищення показника до субфебрильної (або підвищеної). Для з'ясування чи присутні зміни, нам необхідні спеціалізовані прилади (термометри). На даний момент відомі три основних типи: ртутні, електронні, інфрачервоні. Найбільш популярними серед користувачів вважаються цифрові і безконтактні, з причини їх безпеки у використанні.

Безконтактний інфрачервоний термометр - модель сучасного градусника, заснована на технології визначення даних, шляхом уловлювання ик-тепла тіла людини і відображення її в цифровому значенні. Такий підхід до моніторингу життєво важливого показника має ряд переваг перед принципами роботи простіших типів вироби.

З уже зазначених позитивних якостей можна визначити такі:

  • Перш за все - швидкість, весь процес може зайняти кілька секунд, що важливо в стані нездужання;
  • Немає необхідності утримувати щільний контакт пристрою з тілом, досить піднести його на вказану відстань до місця вимірювання;
  • Наявність додаткових функцій, що створюють додатковий комфорт при вимірах;
  • Зручна форма, що важливо для медичного приладу;
  • Безконтактний метод вимірювань високо оцінений батьками маленьких дітей, оскільки не вимагає залучення малюка в процес;
  • Ідеальний варіант для тяжкохворих пацієнтів;
  • Швидкість роботи і гігієнічність при вимірах дозволяють використовувати його в громадських місцях і на підприємствах;
  • Ергономічність конструкцій і їх дизайн. Широкий вибір в ультрастильний оформленні, для тих, хто цінує симбіоз функціональності і зовнішній вигляду.

Різновид моделей інфрачервоних термометрів і їх гідності

Виділяють 3 підтипу інфрачервоних термометрів: для лобно-скроневої зони, вушні, пристрої змішаного типу.

Термометри для вимірювання в лобно-скроневої області мають вигляд термо-радара. Дистанцію з приладом потрібно скоротити до 5-8 см. Є універсальні моделі надточних виробів універсального типу (пірометри), які так само можуть бути використані в медичних цілях, допустима дистанція між тілом і пристроєм досягає до 50 см.

Градусники для вимірювань в вусі. Зонд приладу необхідно акуратно розмістити в вушному каналі. Не рекомендується використовувати при будь-яких запальних процесах в зовнішньому слуховому проході.

Вироби 2 в 1 поєднують в собі кілька способів вимірювання, і вушної, і лобовий. Очевидна практичність таких моделей, в тому, що є вибір.

Будь-яка з перерахованих вище форм виконує свої функції на високому рівні і гідна уваги покупця. Однак перед покупкою необхідно визначитися з критеріями вибору пристрою для персонального використання.

Термометри з розширеним функціоналом і чи варто за нього доплачувати?

Як правило, додаткові опції і властивості в безконтактних термометрах корисні не тільки в теорії, а й на практиці. Якщо розглянути перелік найбільш часто використовуваних виробником поліпшень, стає очевидно, що непотрібних серед них немає.

Наприклад, функція кольоровий індикації-підсвічування, яка є додатковим способом відображення рівня вашої температури. Колірна гамма представлена: червоним (підвищений, критичний), жовтим (помірний, що вимагає уваги), зеленим (оптимальний).

Звуковий супровід процесів, в основному старту або закінчення вимірювань. Однак, в більшості моделей навіть це можна коригувати, за допомогою відключення звукових сигналів і фонових звуків.

Деякі прилади укладені в водонепроникний корпус, що робить їх контакт з рідинами більш безпечним, для самого ж пристрою і його подальшого функціонування.

Вибір і покупка інфрачервоних термометрів

Придбання градусника, в принципі, як і будь-якого медичного пристосування повинно бути обдуманим. Варто вивчити і визначити для себе необхідний мінімум технічних критеріїв, які буду відповідати не тільки вашим побажанням, але і очікуванням. Завдяки відгукам, рекомендацій та інформації про виробників дана задача стане реалізованої. І подальші вибір і покупка стануть легше. Тим більше, інфрачервоні термометри можна купити в спеціалізованих шоурумах медтехніки в Києві і обласних центрах, а також замовити в інтернет - магазинах. «Лінія Здоров'я» готова надати вибір приладів за найкращими цінами в інтернет або оффлайн просторі.