Інгалятори та небулайзери для дому
Інгалятори і небулайзери
Інгалятори і небулайзери застосовуються в медицині для лікування хронічних захворювань органів дихання, застуди, кашлю, бронхіту і т.д. При інгаляції відбувається швидкий та ефективний вплив медикаментів, оскільки вони безпосередньо потрапляють в самий епіцентр запалення. Купити їх рекомендується людям, які часто хворіють на простудні недуги або тим, хто страждає хронічними хворобами легенів і їм доводиться часто відвідувати фізіотерапевтичне відділення або денний стаціонар.
Види інгаляторів
Вони бувають компресорні, ультразвукові, мембранні, парові. Найпростіші з них — це парові, принцип дії яких заснований на випаровуванні розчинів при нагріванні. Компресорні небулайзери працюють від стисненого повітря, подача якого в спеціальний пристрій (колбу) перетворює мікстуру в аерозоль. Рідина при контакті з працюючою пластиною починає перетворюватися в пар. На цьому заснований принцип роботи ультразвукових механізмів. У меш-небулайзерів утворення аерозолю з рідини відбувається на поверхні спеціальної мембрани, яка вібрує.
Особливості компресорних моделей
Компресорні - найпоширеніший тип небулайзерів. По-перше, з їх допомогою можна застосовувати максимальну кількість існуючих рідких лікарських препаратів. По-друге, доступна вартість. Але є і свої слабкі сторони. Не можна використовувати масла і масляні розчини, які закупорюють шляхи і роблять прилад не робочим. Також, високі шумові характеристики деяких зразків не дозволять нормально провести небулайзерну терапію у маленької дитини.
Мінуси ультразвукового дроблення
Ультразвукові небулайзери, здавалося б, працюють безшумно, компактні, прості в обігу, але один недолік знижує їх популярність серед населення. Йдеться про те, що під впливом УЗ деякі препарати руйнуються і стають непридатними до застосування. Відповідно, висока ціна і заборона на експлуатацію деяких медикаментів не завжди притягує до себе достатню увагу.
Розцінки і вибір
При підборі апарату, в першу чергу звертає на себе вартість. На її формування, впливає багато факторів, наприклад, потужність компресора, шум, який створює компресор при роботі, дисперсність частинок, звичайно ж безпека і довговічність матеріалів з яких зроблений прилад. Наприклад, Omron NE - C 900 є професійним і призначений для проведення великої кількості процедур в день. Відповідно і ціна його набагато вище інших прототипів для домашнього використання. Серія Microlife NEB зарекомендували себе як надійні інгалятори середнього класу. Дуже привабливі і довговічні дитяча група Omron, зокрема NE801 KD - 1720 грн. Також варто відзначити їх доступну ціну для широкого кола покупців. Прилади Гамма (Gamma) для дітей зроблені у вигляді персонажів з фільмів або конструкторів, викликають інтерес у дітей і перетворюють проведення інгаляції в гру. Гамма рибка коштує всього 1070 гривень, це абсолютно недорого за такий незвичайний апарат.
Де купити інгалятор в Україні
Широкий асортимент інгаляторів і небулайзерів представлений в магазині медтехніки "Лінія Здоров'я".
Ми здійснюємо доставку по Києву та області. Опис і відмінність всіх моделей в Києві по акції від українських і зарубіжних виробників інгаляторів можна побачити на нашому сайті або отримати консультацію за телефонами 097-870-66-16, 050-132-30-27.