Інгалятори і небулайзери Dr.Frei

Показано з 1 по 10 з 10 (всього 1 сторінок)

Інгалятори і небулайзери Dr.Frei

Кожен інгалятор доктор фрей обладнаний потужним і дуже продуктивним компресором для доставляння ліків в легені хворого. Завдяки цьому найважливішому показнику, небулайзер Доктор Фрей може з легкістю вийти в трійку лідерів на ринку. Даний апарат лікарі рекомендують використовувати з метою ефективності лікування таких захворювань як: ГРВІ, астма, нежить і виникаючих проблем з дихальними шляхами. Небулайзер - це незамінний апарат в будинку для тих, у кого є маленькі діти або для людей, схильних до частих простудних захворювань. До того ж не може не радувати той факт, що ціна на небулайзер Доктор Фрей одна з найнижчих серед виробників інших фірм.

Характерні особливості інгалятора Доктор Фрей:

Dr.Frei небулайзер призначений як для домашнього використання, так і для медичних установ, стане незамінним помічником в лікуванні для дорослих і для дітей. Виробник подбав про тих, хто вирішив купити апарат для дитини і випустив цілу серію небулайзерів, представлених в ігровій формі у вигляді мультиплікаційних героїв або цікавих лісових звірів.

У небулайзера від Dr.Frei присутня технологія APS, яка дає можливість регулювати розмір розпилюються частинок ліки, що в свою чергу дозволяє лікувати верхні і нижні дихальні шляхи. У комплекті з пристроєм, присутні насадки як для дітей, так і для дорослих. Таким чином цей пристрій дозволить вам безболісно і комфортно провести інгаляції як носом, так і ротом.

З відмітних особливостей небулайзер Доктор Фрей може похвалитися своєю безшумністю, що дозволяє проводити процедури під час гри дитини або навіть сну. Також вони дають можливість проводити процедури в будь-якому положенні, що дуже важливо для немовлят.

До переваг, які виділяють його серед інших, можна віднести симбіоз функцій компресорного інгалятора, і ультразвукового, завдяки таким функціям як: VMT - Vibrating MESH Technology, яка забезпечує вібруючу ультразвукову мембрану / сітку.

Мінімальні габарити апарату Доктор Фрей.

Можливість проводити процедури в будь-якому положенні, що дуже важливо для немовлят.

Де купити Dr.Frei небулайзер:

Купити небулайзер Доктор Фрей ви можете в нашій Мережі магазинів медтехніки «Лінія здоров'я». На нашому сайті найнижчі та актуальні ціни на інгалятори і небулайзери. Залишивши заявку або зателефонуємо на наш номер, який написаний на сайті і наші менеджери проконсультують вас і допоможуть зробити правильний вибір.