Інгалятори і небулайзери Gamma

Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінок)

Інгалятори і небулайзери Gamma

Небулайзер Gamma - це домашній апарат для проведення інгаляцій з метою лікування або профілактики таких захворювань як ГРВІ, бронхіт, астма та інших хвороб, пов'язаних з дихальними шляхами і легкими. Інгалятори Гамма мають простий і в той же час ідеальний принцип роботи. У камері небулайзера знаходиться ліки на яке впливає стиснене повітря і тим самим перетворює препарат в мікрочастинки, надалі які і вдихаются при використанні апарату.

Так як інгалятори Gamma відрізняються своєю функціональністю, то і ціна відповідно може бути різною. Ціна може залежати від додаткових функцій присутніх в апараті, в залежності від індивідуальності або характеру використання. Так само може на ціну вплинути і комплектація, яка в кожному інгалятори може бути різною. Ну і звичайно ж простота використання або очищення після процедур теж має вплив на ціноутворення, нехай і незначне.

У нашому інтернет магазині медтехніки «Лінія Здоров'я» ви можете придбати інгалятор Гамма як для дорослої людини, так і для дітей. Зовсім для малюків, небулайзер Гамма виконаний в доброзичливій для дитини формі рибки або ведмедика (панди). Такий вид інгалятора не відлякає дитину від процедур, а навіть приверне до себе і полегшить лікування для батьків.

Інгалятори Gamma вже давно знаходяться на ринку і відмінно себе зарекомендували як з боку якості та практичності апаратів, так і з боку пристроїв які повністю виконує свою пряму функцію, тобто лікують різні захворювання, пов'язані з дихальними шляхами.

Кожен інгалятор Gamma має офіційну гарантію і відповідає світовим стандартам якості. Купити небулайзер не складе ніяких труднощів. Наші менеджери допоможуть підібрати інгалятор і проконсультують щодо їх використання.

Телефонуйте і замовляйте вже зараз на нашому сайті «Лінія здоров'я».