Інгалятори і небулайзери Omron

Показано з 1 по 20 з 20 (всього 1 сторінок)

Інгалятори і небулайзери Omron

Інгалятор Омрон - це апарат японського виробника, призначений для проведення інгаляційних процедур, шляхом розпилення лікарських частинок в дихальні шляхи людини. При нагріванні пристрій здатний перетворити медикаменти в дрібну повітряно-крапельну суміш, яка осідає на стінки уражених інфекцією органів і за максимально швидкий період часу відновлює їх.

Інгалятори Омрон призначаються лікарями не тільки з метою лікування від хронічних і важких захворювань дихальних шляхів, а й з метою проведення профілактичної небулайзерної терапії. Небулайзер Omron досить компактні, що дозволяє без праці їх носити з собою.

Їм легко користуватися в машині, вдома, на дачі або можна навіть брати з собою на відпочинок. Якщо у Вас є маленькі діти, інгалятор Омрон допоможе впоратися з застудою швидше, ніж будь-які інші медикаменти, тому що завдяки системі його роботи, ліки потрапляє відразу в саме вогнище запалення, не проходячи шлунок, печінку і кров. Велика кількість дитячих клінік по всьому світу набувають інгалятори Омрон з метою швидкого та ефективного лікування немовлят та дітей першого року життя.

Який інгалятор Омрон найкраще купувати?

Якщо Вам потрібно придбати апарат для дитини або пацієнта, у якого немає можливості за станом здоров'я проводити процедури сидячи, краще купити ультразвуковий інгалятор. Він безшумний і має досить великий рівень нахилу, який дозволяє діставати до вогнища захворювання в будь-якому положенні. Але при цьому варто пам'ятати, що такий апарат здатний негативно впливати на деякі властивості медикаментів.

З компресорними інгаляторами такого не виникне, але рівень нахилу при користуванні ними повинен обмежуватися 45-90 градусами. Вони досить гучні через специфічну роботи компресора і вимагають регулярної заміни внутрішнього фільтра. Але з іншого боку, існують компресорні інгалятори Омрон з мінімальним рівнем шуму, це близько 40 дБ

Ціни на компресорні й ультразвукові інгалятори Omron різняться в значній мірі. Ціна ультразвукових інгаляторів Omron вище ніж ціна компресорних, але з іншого боку на додану вартість Ви отримуєте максимальний комфорт при використанні. Єдиним великим мінусом ультразвукових небулайзерів є їх дуже вузький спектр використання, тому що через спосіб яким вони дроблять ліки, багато хто з них втрачають свої властивості. Тому іноді вибору не залишається і доводиться купувати компресорні моделі.

Також слід враховувати хто буде користуватися інгалятором - дорослі чи діти. Виходячи з цієї необхідності потрібно звертати увагу на комплектацію, щоб в неї входили відповідні маски - дитяча або доросла. Але більшість моделей вже роблять з комплектом масок для дітей і дорослих.

Для дітей в модельному ряді Omron існує спеціальний небулайзер NEC-801KD, який має яскравий і приємний зовнішній вигляд, і в його комплектації є іграшки. Такі особливості зможуть привернути увагу дитини і полегшити процес інгаляції як для дорослих, так і для дітей.

Особливості інгаляторів Омрон

Найголовнішою особливістю інгаляторів Omron прийнято вважати їх якість і надійність. Медичне обладнання Омрон поширене по всьому світу і ця компанія вже давно заслужила довіру до себе як з боку споживачів, так і з боку медичних працівників, що щодня стикаються з різними мед обладнанням.

Інгалятори Омрон проходять кілька перевірок якості і виробник упевнений в працездатності своєї продукції. Виробник Омрон піклується про свого споживача і випускає техніку, яка відповідає всім необхідним Європейським стандартам якості - EN13544-1.

У кожному інгалятори Omron є докладна інструкція, в якій описані способи застосування інгалятора, особливості зберігання, чищення і покрокове пояснення використання небулайзера. Крім того, що важливо, там вказані і протипоказання, до яких треба ставитися з максимальною серйозністю і слідувати зазначеним рекомендаціям:

 • Не слід проводити інгаляції при дуже високій температурі (вище 38);
 • Не слід використовувати небулайзер при гострих патологіях легень;
 • Також не слід проводити інгаляції при кровотечах з носа, після операцій і при серцевих захворюваннях;
 • Перед будь-процедурою інгаляції слід проконсультуватися з лікарем.

Крім цього інгалятори Омрон привертають увагу широким кількістю доступних комплектуючих і аксесуарів, які зможуть сильно спростити процес інгаляційної терапії. Серед них є:

 • Різні повітряні трубки;
 • Маски для дорослих, дітей та немовлят;
 • загубники;
 • Інгаляційні камери;
 • канюлі;
 • Аспіратори;
 • розпилювачі;
 • Резервуари для рідини;
 • фільтри;
 • Комплекти з усього перерахованого вище.

Де можна купити небулайзер Омрон

Придбати інгалятор Омрон дуже просто. Досить оформити замовлення на нашому сайті або зателефонувати 097-870-66-16. Якщо Ви все ще сумніваєтеся у виборі, то сміливо телефонуйте нам, наші консультанти завжди будуть раді допомогти Вам у виборі інгалятора Омрон саме під Ваші індивідуальні вимоги.

Отримати куплений інгалятор можна декількома способами. Ви можете забрати його самі або прийти і в живу подивитися і оцінити небулайзери Омрон в наших відділах, які знаходяться за вказаними адресами у вкладці "Контакти".

Також Ви можете замовити безкоштовну доставку по Києву і кур'єр привезе Вам інгалятор до дверей в обумовлений час.

Останній спосіб - це відправка, завдяки чому Ви можете купити інгалятор Омрон в будь-якій точці України і ми відправимо Вам небулайзер Омрон в Дніпро, Одесу, Харків, Запоріжжя, Львів, Чернівці, Івано-Франківськ, Суми, Полтаву і будь-які інші регіони України.