Електронно-сітчасті (Mesh) інгалятори і небулайзери

Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінок)

Меш інгалятори (небулайзери) - дроблення ліків за допомогою вібруючої мембрани

Інгаляція - популярний і вельми ефективний спосіб лікування дихальних захворювань. Сьогодні застарілі методики проведення інгаляцій відійшли на другий план через низьку ефективність і різні небезпеки. Все більше людей віддають перевагу спеціальним пристосуванням, що дозволяють проводити інгаляційні процедури прямо у себе вдома, іменованим МЕШ інгаляторами.

Такі агрегати працюють за принципом аерозолю, забезпечують перетворення лікарської речовини в найдрібніші частинки, які з легкістю проникають в дихальні шляхи, надаючи прямий терапевтичний ефект максимально швидко.
Наш інтернет-магазин пропонує Вашій увазі великий асортимент МЕШ або, як їх ще називають, електронно-сітчастих інгаляторів в широкому ціновому діапазоні. Більшість моделей мають кілька режимів роботи, завдяки чому можна регулювати розміри частинок аерозольної "хмари", глибину проникнення частинок в органи дихальної системи.

Найчастіше МЕШ інгалятори використовуються з лікувальною метою, рідше – з профілактичною. Астма, пневмонія, ГРВІ, бронхіт, трахеїт, риніт – далеко не повний перелік захворювань, які успішно лікуються за допомогою таких приладів. У MESH інгаляторах може використовуватися велика кількість різних лікарських засобів. Серед них: гормональні препарати, антибіотики, антисептики, протизапальні і т. д.
Заборонені до використання в MESH небулайзерах масляні розчини і розчини, що містять зважені частинки.

Одне з головних достоїнств Mesh інгаляторів - низький рівень шуму при роботі. Завдяки цьому вони можуть використовуватися для проведення інгаляцій навіть у грудних дітей. Крім того, такі апарати відрізняються компактними розмірами, можливістю проводити процедури навіть в положенні лежачи.

В даному розділі каталогу ви знайдете високотехнологічні прилади для лікування захворювань органів дихальної системи у дітей і дорослих. Інгалятори стануть справжньою знахідкою для кожної сім'ї. Сучасні ЕС інгалятори - ваш надійний інструмент, що забезпечує швидке одужання.