Ультразвукові інгалятори та небулайзери

Показано з 1 по 11 з 11 (всього 1 сторінок)

Ультразвукові інгалятори ( небулайзери) - найтихіші прилади для інгаляції

Особливе місце серед усього асортименту сучасних приладів для проведення інгаляцій займають ультразвукові інгалятори. Вони дозволяють ефективно і швидко лікувати різні недуги органів дихальної системи. За допомогою ультразвуку лікарські речовини перетворюються в найдрібніші частинки, які з легкістю проникають в дихальні шляхи.

Середня тривалість проведення інгаляції за допомогою ультразвукового інгалятора – (небулайзера) - від 10 до 15 хвилин. За цей час інгалятор відмінно обробляє лікарською речовиною практично всю поверхню дихальних шляхів.
Для використання в таких апаратах підходять як лікарські засоби, так і настої трав, ефірні масла і навіть мінеральна вода.

Серед основних переваг ультразвукових інгаляторів можна виділити:

  • невеликі розміри (дозволяють економити місце);
  • низький рівень шуму (що особливо важливо при використанні у самих маленьких пацієнтів);
  • простота у використанні і можливість регулювання режимів роботи;
  • можливість використання широкого спектру різних лікарських препаратів та інших лікувальних засобів;
  • у деяких моделях передбачена функція роботи від батареї.

Що стосується недоліків таких апаратів, то їх відносно небагато. Головний з них – досить висока ціна (в порівнянні з небулайзерами інших типів). Крім того, деякі типи лікарських засобів не можуть використовуватися в подібних апаратах через можливість руйнування їх основних компонентів під дією ультразвуку.

Якщо ви хочете швидко і ефективно справлятися зі всілякими захворюваннями дихальної системи, то рекомендуємо придбати ультразвуковий інгалятор у нас на сайті. При необхідності наші менеджери проконсультують вас з приводу покупки і допоможуть підібрати найбільш підходящий апарат в межах вашого бюджету. Ультразвуковий інгалятор - справжня знахідка для людей, які схильні до захворювань органів дихальної системи.