Міостимулятори

Показано з 1 по 24 з 39 (всього 2 сторінок)

Міостимулятори та їх роль в оздоровленні м'язів

Скелет, мускулатура і суглобово-зв'язковий апарат являють собою єдине ціле і несуть життєво важливу функцію. Рух, як основа життєдіяльності і результат роботи опорно-рухового апарату, послідовного або одночасного функціонування всіх складових. У тілі людини, за середніми підрахунками 656 м'язів, які відповідають за фізичну активність і міміку людини. При ходьбі задіюється близько 200 м'язів, при знаходженні в статичному положенні стоячи - близько 400, при активному навантаженні більше 500. Виходячи з цих даних, ми можемо прийти до логічного висновку, що м'язи потребують щоденної розрядці і турботі про них, навіть якщо ви не займаєтеся спортом.

До окремої категорії знаходиться в зоні, ризику знаходяться професійні спортсмени і люди, які прагнуть до формування певних форм і рельєфів тіла. Чи не правильно розподілені або надмірні навантаження, щорічно призводять до великої кількості травм. Не надаючи значення розтягнень, вивихів, сильна крепатура (або синдром відстроченої м'язового болю), люди повертаються до тренувань, без пауз на реабілітацію.

Важливо пам'ятати, що сигнали від тіла у вигляді болю – є реакцією на той чи інший подразник і способом звернути увагу на проблему, шляхом коригування підходу до навантажень. Тим більше, що впливати на м'язи і стимулювати їх зростання, можна, в тому числі за допомогою пристроїв, спеціально розроблених для таких цілей. Міостимулятори були розроблені, як частина терапії для тренування і адаптації астронавтів NASA повернулися на Землю, після тривалого перебування в невагомості. Пізніше на технологію подивилися під іншим ракурсом і стали використовувати в спортивній індустрії.

Прилади для міостимуляції і їх цільове призначення 

Міостимулятори діляться на 2 групи: для загальної стимуляції м'язів і для відновлювально-реабілітаційних процедур. Перед покупкою і застосуванням важливо уважно ознайомитися з відмінними характеристиками цих різних видів пристрою, а так само проконсультуватися з фахівцем.

Електроміостимулятори

В основі даного виду закладена технологія EMS (Electrical Muscle Stimulation), стимуляція різних груп м'язів імпульсами струму. Елетроімпульси провокують мимовільне скорочення м'язів із заданою частотою і інтервалами, тим самим приводячи їх в робочий стан. Залежно від вихідних даних і додаткових тренувань, девайс може допомогти наростити м'язову масу або підтримувати в тонусі вже існуючу.

Показання до застосування:

  • Зміцнення і тонізація м'язової тканини;
  • Розслаблююча терапія після навантажень;
  • Поліпшення припливу крові і лімфовідтоку в певній області;
  • Прискорення обмінних процесів і спалювання жирової маси;
  • Поліпшення стану шкірних покривів.

Міостимулятори даного виду використовуються переважно в косметологічних і спортивних цілях. Вироби можуть відрізнятися розміром і функціоналом, в залежності від моделі і цінової категорії. Пристрої знаходяться у вільному доступі, незважаючи на приналежність до групи медичних приладів.

Універсальні моделі стимуляторів, розраховані на широке покриття зон і йдуть в комплекті з самоклеючими електродами. У більшості моделей кріплення відбувається без допоміжних рідин. Наприклад, електродні пари в міостимуляторах Омрон і Бойрер, не вимагають окремих електролітичних гелів для кращої провідності. Відмінною особливістю приладу-універсала, так само є наявність безлічі програм для різних груп м'язів, деякі з яких розраховані на формування налаштувань персонально вами або вашим тренером.

Прилади для локального впливу. Застосовні для окремого використання на різні групи м'язів. Міостимулятори для пояса верхніх кінцівок: плече, лікоть, зап'ястя. Міостимулятор-пояс для області черевного преса і попереку. Окремий міостимулятор для сідниць. Зона покриття нижніх кінцівок міостимулятором для литкових і гомілковостопних м'язів.

Нейромиостимуляторы

Основа даних приладів TENS-стимулююча технологія (Transcutaneous electrical nerve stimulation). Черезшкірне вплив на нервові закінчення допомагає впоратися з больовим синдромом, за допомогою глибоко приникають електричних імпульсів. Електроди з різною полярністю купируют больовий сигнал, що надходить в ЦНС. Пристрої для нейростимуляції використовуються, як правило, з метою реабілітації та знеболювання. 

Показання до застосування:

  • Посттравматичне відновлення опорно-рухового апарату;
  • Захворювання кістково-м'язової системи: бурсит, остеохондроз, бурсит, артроз;
  • Має протизапальну дію.

Модельний ряд нейростимулюючих пристроїв представлений виробами універсальної спрямованості. Не великий основний блок і самоклеючі електроди, які можна розмістити практично на будь-якій області тіла. Портативні і мобільні прилади зручні у використанні, так як не прив'язують вас до певної локації. У моделях деяких виробників стимуляцію можна чергувати з прогріває і масажним впливом. Безліч програм, серед яких є режими з функцією "Доктор" мають на увазі настройку індивідуальних параметрів рекомендованих вашим лікарем.

Рекомендації щодо вибору та використання виробу

Перш за все, необхідно проконсультуватися з лікарем на предмет протипоказань до використання і інтенсивності больових відчуттів. При будь-якому виді впливу важливо слідувати інструкціям і не перевищувати часовий ліміт сеансу, в основному це 20 хвилин. Лікування нейромистимулирующими пристосуваннями найбільш ефективно курсами.

Що ж стосується вибору, то тут ви можете виходити з досвіду інших користувачів, орієнтуючись на відгуки про міостимуляторах. Або ж звернутися за допомогою до консультантів нашого магазину «лінія Здоров'я», для отримання консультації по вибору перш, ніж купити міостимулятор.