Слухові апарати Siemens

Показано з 1 по 15 з 15 (всього 1 сторінок)

Слуховий апарат - унікальний сучасний прилад

Слуховий апарат - це спеціальний електро-акустичний прилад, необхідний для поліпшення якості слуху у людей з частковою його втратою. Такого виду патологія або захворювання це дуже серйозна проблема через яку виникає комунікаційний бар'єр. Спілкування дуже важливо в нашому світі і людям з обмеженнями слуху доводиться нелегко, адже звичайні повсякденні справи — бесіда з кимось із рідних або розмова по телефону доставляють їм чимало труднощів, а часом і взагалі неможливі. На жаль, це може сильно збентежити і засмучувати людину. Щоб виправити цю проблему і були розроблені слухові апарати. Їх робота полягає в посиленні, виділенні і придушенні зовнішніх шумів для максимальної фільтрації звуків і концентрації користувача на необхідних частотах сприйняття.

Як вибрати слуховий апарат?

Існує велика різноманітність слухових апаратів. Це може створити складності при покупці. У цьому питанні дуже важливі консультації фахівців, які зможуть більш коректно підказати що необхідно в індивідуальних випадках пацієнтів. Ціна слухового апарату варіюється від його якості і функціоналу. Виходячи з цього, можна сказати, що вибір слухового апарату - досить непростий процес. В першу чергу необхідно розуміти, що конкретно потрібно людині і який рівень тяжкості втрати слуху. Для цього в першу чергу проводиться діагностика гостроти слуху-аудіометрія. Після отримання результатів можна робити будь-які висновки і переступати до підбору конкретного апарату. Також слід пам'ятати, що багато слухові апарати вимагають обов'язкової настройки фахівця - сурдолога, який за допомогою комп'ютера встановлює необхідні настройки.        

Слухові апарати Siemens - кращий вибір для повсякденного використання

Слухові апарати Siemens - спеціальні слухові апарати, оснащені різними функціями, що дозволяють програмувати налаштування приладу. Наприклад, можна налаштувати апарат на різні режими — шум, транспорт або розмова по мобільному телефону. Переглянувши описи різних моделей слухових апаратів, ви можете купити в Києві або зробити замовлення на доставку у ваше місто будь-якого вподобаного або необхідного вам апарату.