Пристрої для вимірювання тиску

Показано з 1 по 24 з 246 (всього 11 сторінок)

Тонометр важлива і необхідна покупка!

Тонометр - прилад, що дозволяє виміряти рівень свого артеріального тиску (АТ) самостійно або з чиєюсь допомогою.

Комусь може здатися, що апарат для вимірювання тиску крові це суто медична приналежність і його наявність вдома зовсім не обов'язково. Це не вірне судження, на сьогоднішній день такий апарат це атрибут якщо не кожної людини, то кожної сім'ї, це точно. 

Поширеність артеріальної гіпертензії серед населення дуже велика. Ускладнення артеріальної гіпертензії, наприклад, інфаркти та інсульти, призводять до інвалідизації і навіть летального результату. Ці грізні наслідки лідирують як причина смертності у людей на планеті. Для успішного лікування цієї патології, необхідний постійний контроль за АТ.Тонометры фотография

Сучасні портативні вимірювачі дозволять Вам швидко і в будь-якій ситуації отримати інформацію про стан артеріального тиску і зробити необхідні дії, якщо змінюється самопочуття.

Які бувають тонометри?

Вони діляться механічні та електронні. Електронні поділяються на напівавтоматичні, автоматичні з манжетою на плече і зап'ястні.

Механічні пристрої складаються з манометра, манжети, нагнітальної груші, фонендоскопа і сполучних трубок. Манжета закріплюється на плече, за допомогою груші нагнітається повітря в і далі відбувається процес виміру, манометр показує рівень артеріального тиску. Манометр влаштований з механічних деталей.

Електронні Вимірювачі для відображення результатів вимірювання АТ використовують електронне табло. У них використовується автоматичне або механічне нагнітання повітря.

Напівавтоматичні та автоматичні типи

Під напівавтоматичним нагнітанням повітря, мається на увазі використання груші. Після того, як користувач одягає манжету, він проводить накачування, як у механічного аналога. Це необхідно робити до певної позначки. Великим плюсом напівавтоматів (в порівнянні з механічними), є те, що по-перше він повідомляє про те, коли потрібно зупинити процес нагнітання повітря, а по-друге сам процес вимірювання виконує електронний процесор і виводить результати на табло. 

Автомати виконують все повністю самі. З того, що потрібно від користувача — це тільки вірно зайняти положення і правильно надіти манжету.

В цьому і полягає основна відмінність між автоматичними і напівавтоматичними типами. З одного боку може здатися, що якщо користувачеві вистачає досвіду і навички, для того щоб правильно вимірювати тиск механікою, то тоді навіщо переплачувати і купувати дорогий, якщо є ідеальний компроміс — напівавтомат.

Але це зовсім не так. Автоматичні пристрої, найчастіше, використовують більш сучасну електроніку, що робить вимір більш точним. Крім того величезна кількість нововведень, які спрощують процедуру і роблять її більш комфортною, застосовують саме на автоматах, адже за ними майбутнє і немає сенсу зациклюватися на вже більш старих варіаціях напівавтоматичних і механічних апаратів. Серед таких корисних нововведень, з першого що спадає на думку, це поліпшення манжет, які не досягають максимально можливих меж накачування і тим самим не передавлюють руку. Зараз практично у всіх нових зразках саме такі манжети в комплекті. 

Також блок додаткових можливостей, який більш великий на автоматичних приладах. З урахуванням того, що використовується більш сучасні технології всередині самого блоку, то і функціонал, який в ньому присутній дозволяє робити куди більш ефективний процес моніторингу рівня тиску. Звичайно, в напівавтоматичних моделях теж присутні допоміжні опції і буває так, що такі ж як і в автоматичних. Але великим їх недоліком, в порівнянні з тими, які в автоматах, є їх обмеженість і не завжди досить точне виконання своїх призначень. Що буде працювати завжди і безвідмовно — це запам'ятовування, тут складно припуститися помилки в здійсненні. Якщо у Вас все ж виникають проблеми з пам'яттю електроніки, то краще за все звернеться в сервісний центр виробника, з дуже величезною ймовірністю така помилка — це брак виробництва.

А тепер щодо всього суплементарного функціоналу тонометрів

У сучасній електроніці є величезна кількість можливостей, які дуже сильно спрощують процес, і покращують якість контролю за здоров'ям судин в домашніх умовах. Серед всіх функцій можна виділити такі:

  • Запам'ятовування вимірювань;

  • Усереднення отриманих і записаних результатів;

  • Визначення аритмії;

  • Звукове супроводження;

  • Підключення до мобільних пристроїв і комп'ютера;

  • Покращені безболісні манжети;

  • Індикатори руху;

  • Індикатори правильного положення руки;

  • Аналіз на виникнення потенційних патологій-інсультів, гіпертоній і т. д.;

  • Індикація норми артеріального тиску;

  • Вимірювання пульсу.

Який краще вибрати тонометр?Тонометры Gamma и Microlife

При підборі, зазвичай, звертають увагу в першу чергу на точність приладу, потім мають значення зручності використання: одягання манжети, розміри приладу, кількість пам'яті і так далі.

Раніше вважалося, що найточнішим приладом є механічний. Як приклад можна взяти Little Doctor AT LD - 71 або Microlife BP1 AG-20. Однак єдиною великою перевагою їх в порівнянні з електронними тонометрами є низька ціна. Точність досить низька і пов'язана не з якістю приладу, а з можливістю і досвідом правильно виміряти з його допомогою артеріальний тиск і почути тони Короткова. Для літніх людей - це дуже важко.

Електронні вимірювачі тиску навпаки прості в обігу, результат не залежить від уміння почути звуки і тони. Наприклад, Omron Classic M2 або A&D UA777 самостійно накачують повітря, проводять вимірювання і фіксують результат в пам'яті. Пацієнт при цьому знаходиться в спокійному стані, як і належить.

Найбільш популярними і якісними можна вважати таких виробників:

  • Microlife
  • Omron
  • AnD (A&D)
  • Little Doctor
  • Gamma
  • Dr.Frei
  • Longevita
  • Rossmax
  • Nissei
  • Vega

Пристрої всіх цих виробників ви можете знайти у нас на сайті в повному асортименті. У них у всіх є представники механічних, напівавтоматичних і автоматичних серій.

Точність тонометрів практично ідентична, на неї більшою мірою впливає правильний вибір апарату по його здібностям і сам процес вимірювання, який може бути неправильним.

Майбутній користувач і його індивідуальні особливості впливають на вибір. Серед таких особливостей зазвичай виділяють:

  • бюджет (Найдешевший-механічний — дорогий-електронний);

  • навик (чи вийде користуватися механічним тонометром, електронним, вийти самостійно виміряти тиск);
  • мета покупки (широкий набір опцій дозволяє ідентифікувати аритмію, миготливу аритмію, рівень норми артеріального тиску, записувати результати вимірювання для аналізу);
  • частота вимірювання тиску і його розташування (в одному місці або його потрібно носити з собою).

Спираючись на ці основні критерії, ви завжди зможете підібрати під себе ідеальну модель апарату.

Щоб купити тонометр, існує безліч причин!

Тонометр необхідний як здоровим, таки людям, що страждають різними недугами, які супроводжуються зміною артеріального тиску. Щоб уникнути тривалого перерахування цих причини, що призводять до артеріальної гіпертензії, потрібно згадати лише найзначніші — вік, екологія, напружений ритм життя, порушення біологічних циклів, малорухливий спосіб життя, шкідливі звички (куріння, алкоголь), щоденні стреси. І це далеко не весь список.

Якщо говорити не про патологіях судин, то причин для того, щоб придбати тонометр може існувати теж дуже багато.

Контроль артеріального тиску однозначно важливий в першу чергу для попередження серцево-судинних захворювань, контролю навантаження на судини (для спортсменів), просто для обчислення причин поганого самопочуття. Також тим, хто займається спортом теж важливо спостерігати станом тиску. І найкращими помічниками в цьому стануть зап'ястні моделі.

Якщо узагальнити, то можна зробити невеликий список кому і навіщо необхідно купувати тонометр:

  • Літнім (контроль здоров'я судин в літньому віці дуже важливий);
  • Тим у кого є серцево-судинні захворювання;
  • Спортсменам (для самоконтролю);
  • Тим у кого є патології і захворювання впливають на здоров'я судин;
  • Для здорових людей (здійснювати підтримку здоров'я і запобігання виникненню судинних патологій).

Так що, як можна побачити тонометр - це апарат, покупка якого завжди буде резонним рішенням практично для всіх.

Де і як купити тонометр в Києві?

Сьогодні при виборі серед великого каталогу, слід питання де ж придбати апарат для вимірювання тиску? У великій кількості інтернет-магазинів ви можете замовити їх онлайн. З одного боку це дуже зручно, тому як в такому випадку можна не спиратися на географічне положення і взяти тонометр в Україні в цілому, але при цьому не завжди вам можуть гарантувати наявність або актуальність ціни.

У нашому інтернет-магазині ми робимо все можливе щоб наші клієнти були максимально задоволені. У разі неактуальності інформації ми намагаємося компенсувати доставлені незручності за допомогою акцій або спеціальних цінових пропозицій. Також ми співпрацюємо з різними кур'єрськими службами, щоб наші клієнти могли замовити доставку або відправку, якщо покупець хоче купити апарат для вимірювання артеріального тиску в будь-якому іншому регіоні України.

У нас на сайті ви можете порівняти кілька моделей, для цього у нас є спеціальний функціонал на сторінках сайту — кнопка порівняти, де ви можете додати практично необмежену кількість карток і так вам буде простіше зрозуміти який саме підійде найкраще.

Після однозначного прийняття рішення про необхідність мати тонометр, слід інший важливий етап — вибір відповідної марки. Унаслідок достатку видів, марок виробників, варіацій, функцій і цін, багато хто побоюється покупки такого апарату. В такому випадку перш ніж купувати, слід зрозуміти кілька аспектів спочатку впливають на підсумок. 

У нас ви можете вибрати абсолютно будь-які моделі, які підійдуть під ваші індивідуальні критерії. Серед нашого асортименту є тільки якісні товари від надійних виробників, наприклад тонометри таких брендів як:

Тонометр запястный Omron

  • AnD, 
  • Dr.Frei, 
  • Gamma, 
  • Little Doctor, 
  • Longevita, 
  • Microlife, 
  • Omron. 

Особливу увагу слід приділити зап'ястним типам таких виробників як: 

  • AnD, 
  • Omron, 
  • Nissej, 
  • LD. 

Купити тонометр в Україні з доставкою по Києву, з відправкою в Дніпро, Харків, Черкаси, Житомир, Одесу, Вінницю, Чернігів, Кропивницький, Львів ви можете, оформивши замовлення на нашому сайті medilife.com.ua або зателефонувавши за номером 097-870-66-16 або 044-225-00-29.