Тонометри AND

Показано з 1 по 21 з 21 (всього 1 сторінок)

Тонометри AND - самі довговічні моделі

Японський виробник медтехніки AnD вважається еталоном якості і зручності. І тонометр фірми AnD повністю підтверджує цей факт: сучасні розробки і використання високоточних технічних рішень робить вимірювач тиску AnD дуже зручним для використання як в медичних установах, так і в домашніх умовах. Ця фірма вже давно зарекомендувала себе і має бездоганну репутацію в надійності і якості. Не дарма її використовують як і в лікарнях так і вдома.

Чим так привабливі для покупця тонометри AnD?

В першу чергу виробник передбачає при їх створенні всі деталі і використовує новітні технології. Тому тонометри Анд Медікал володіють найбільш пріоритетним якістю - це тривалістю гарантії, а ціна цих тонометрів порадує будь-якого покупця.

Також компанія A & D в своїх вимірі тиску намагається врахувати всі побажання клієнтів, тому кожна модель тонометрів має свої переваги і підходить під будь-які вимоги.

За рахунок таких рішень тонометр фірми AnD стає незамінним помічником у контролі і підтримці здоров'я. Серед оригінальних ідей, реалізованих AnD в измерителях тиску - використання гіпоалергенних матеріалів для манжет приладів, застосування «штучного інтелекту» для передачі і аналізу даних і їх зберігання в пам'яті апарату, використання акустичних інструкцій, вбудованих в прилад.

Серед основних переваг тонометрів AND можна виділити такі: Фото зап'ястного тонометраФото тонометра AnD з манжетою і адаптером

  • Гарантія, яка доходить до 10 років на деякі моделі!
  • Компактність, завдяки чому Ви завжди зможете контролювати свій артеріальний тиск.
  • Спеціальна технологія накачування манжети, яка нагнітає повітря не викликаючи хворобливих відчуттів.
  • Довговічність і якість. Всі моделі тонометр Енді практично неможливо зламати, навіть застосовуючи зовнішню механічну силу. А щодо якості - все тонометри AND визнані одними з найточніших в світі.
  • Оптимальне співвідношення ціни і якості апаратів.

У нас Ви можете купити тонометр A & D з усіма перерахованими функціями. При цьому, незважаючи на всю технологічність, на тонометр AnD ціна не буде захмарною!

Вибирайте те, що Вам більше до душі: наш сайт пропонує AnD тонометри автоматичного і напівавтоматичного дії, з можливістю кріплення манжети на зап'ястя або на плечі. У нас Ви купите AnD тонометр за доступною ціною і зможете відчути всю зручність від використання нових технологій в турботі про своє здоров'я.