Механічні прилади для вимірювання тиску

Показано з 1 по 24 з 26 (всього 2 сторінок)

Механічні тонометри

Механічні тонометри, до недавнього часу, були одними з найпопулярніших приладів вимірювання тиску. Але зараз, електронні тонометри потіснили механічні моделі. Однак, це зовсім не означає, що вони більше не користуються попитом. Механіка завжди була і буде. Механічні апарати для вимірювання тиску набагато простіше в експлуатації (ремонті) і розумінні ніж будь-який цифровий тонометр. Більш того, при правильному навику використання, механічні тонометри можна вважати найточнішими тонометрами. Саме тому вони так популярні серед медичних працівників і є практично у всіх лікарнях і під рукою практично у кожного лікаря. Люди, які не мають відношення до медицини досі звертають увагу на механіку завдяки низькій ціни тонометрів і простоті розуміння суті роботи приладу.

Склад механічного тонометра

Стандартний ручний механічний тонометр складається з манометра (циферблата показує рівень тиску), приладу нагнітання повітря, манжети. Нагнітач повітря-це зазвичай груша, яка може мати і не мати клапан спуску повітря з манжети. Доречі, великим плюсом механічних тонометрів є можливість приєднання манжети будь-якого розміру, що робить їх універсальніше автоматичних і напівавтоматичних моделей.

Що краще - механіка або Електроніка?

Але при цьому неможливо упустити головне питання - який тонометр краще електронний або механічний? Щоб на нього відповісти потрібно врахувати безліч аспектів. Щоб спростити процедуру відповіді досить дізнатися про навички майбутнього користувача апарату. З медичної точки зору вимірювання артеріального тиску механічним тонометром є стандартом і результати цієї процедури вважаються найточнішими. Але це якщо людина володіє певним навиком. Людина, яка не вміє вимірювати тиск механікою, не зможе визначити необхідні показники. Звичайно, існують спрощені моделі тонометрів, але це не означає, що вони повністю автоматизують процес, і не вимагають деяких знань. У будь-якому випадку механічні тонометри завжди були і будуть, так як поки вони найбільш точні і зрозумілі з точки зору професійної експлуатації.

Де купити тонометр механічний?

Купити механічні ручні прилади для вимірювання тиску і переглянути їх ціни та Відгуки ви можете в нашому інтернет-магазині. У нас є доставка по місту Києву і відправка по Україні в міста Дніпро, Одеса, Харків.