Тонометри на зап'ястя

Показано з 1 по 24 з 44 (всього 2 сторінок)

Зап'ястний тонометр - компактний і ергономічний апарат для вашого здоров'я

Тонометр на зап'ястя - апарат для точного вимірювання артеріального тиску, який на відміну від своїх аналогів надаватися на зап'ясті, а не на плече. Тонометр на зап'ястя відрізняється невеликим розміром, компактністю і універсальністю. Прилад автоматично вимірює тиск і пульс без груші нагнітача, манометра і інших елементів. Такий тонометр, його ще в народі називають кистьовий, - кращий вибір для людей, яким необхідний постійний контроль показників артеріального тиску.

Тонометр на зап'ястя складається з манжети і дисплея, куди виводяться дані. Усередині манжети вбудований спеціальний обруч, який робить її пружною і дозволяє надійно закріпити компактний тонометр на зап'ястя. Також всередині знаходяться чутливі датчики, зчитувальні пульсові хвилі з артерій. Дані про вимірювання виводяться на екран великими виразними символами, що особливо корисно для людей з поганим зором.

Серед переваг тонометрів на зап'ясті можна виділити:

  • Простота - досить міцно зафіксувати і натиснути на кнопку для старту;
  • Швидкість - за рахунок компактних габаритів, повітря нагнітається швидше, завдяки чому швидше виводяться результати;
  • Компактність - невеликий розмір тонометра дозволяє зручно його транспортувати і брати з собою на роботу, у відпустку, на спортивну тренування та ін .;
  • Регульований охоплення зап'ястя - стандартний тонометр на зап'ястя має універсальний регульований охоплення манжети від 13 до 22 см, завдяки чому прилад можуть використовувати як дорослі, так і діти.
  • Універсальний наручний вимірювач тиску.

Наречений тонометр, ціна якого не сильно перевищує вартість плечових аналогів, дозволяє контролювати артеріальний тиск в умовах швидкого темпу сучасного життя. Тонометр допомагає виміряти тиск з мінімальною похибкою, коли ви перебуваєте поза домом, не витративши на це багато часу і сил. Купити тонометр на зап'ястя буде корисно людям з гіпертонією, яким необхідний постійний контроль артеріального тиску.

Як виміряти тиск за допомогою наручного тонометра?

  • З зап'ястя необхідно зняти всі прикраси та аксесуари;
  • Закотити рукав так, щоб він не перетискав судини, і поставте зап'ясті великим пальцем вгору;
  • Одягніть тонометр і простежте, щоб він щільно прилягала до кисті, але не здавлював її;
  • Покладіть руку долонею на груди в області серця і натисніть на кнопку пуску;
  • Після цього на екран будуть виведені результати вимірювання.

Де купити тонометр на зап'ястя?

Тонометр на зап'ястя купити в Києві і по всій Україні ви зможете оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині. В асортименті представлені моделі кращих європейських і японських виробників з офіційною гарантією. Ціна на тонометр на зап'ястя в нашому магазині вигідна для кожного покупця. Магазин надає доставку замовлень в Київ, Дніпро, Харків, Одесу та інші регіони України.