Тонометри з манжетою на плече

Показано з 1 по 24 з 173 (всього 8 сторінок)

Тонометри на плече

Тонометр - медичний прилад, що дозволяє вимірювати поточний рівень артеріального тиску і пульс. Апарат допомагає швидко визначити причину нездужання людини, яка може критися в низькому або підвищеному тиску. Регулярний контроль показників артеріального тиску дозволяє вчасно реагувати на зміни, а також запобігти розвитку серйозних захворювань серцево-судинної системи.

Крім того, домашній тонометр повинен бути у кожного, хто страждає від перепадів тиску і аритмії. Окрему категорію користувачів цих приладів медичного призначення складають спортсмени, для яких контроль стану власного організму є обов'язковим після кожного тренування.

Тонометр на передпліччя - чи потрібен він вам?

В умовах сучасного життя дуже важливо стежити за рівнем артеріального тиску. Напруга, нерви, стрес, недолік відпочинку, перевтома - все це відбивається на здоров'ї людини. Щоб не пропустити проблеми з серцем, і вчасно реагувати на зміни в його роботі лікарі рекомендують вдома тримати вимірювач тиску. Апарат допоможе проводити самостійну діагностику в разі потреби і з високою точністю визначати поточний рівень артеріального тиску.

Які бувають тонометри на плече?

  • Механічні - для вимірювання використовується регульована манжета і груша нагнітання, а результати фіксуються людиною самостійно за допомогою манометра і стетоскопа. Вони недорого коштують, але щоб з їх допомогою правильно зробити виміри верхнього і нижнього артеріального тиску, необхідні деякі навички. Також механічні прилади мають найбільшу похибка результатів, що є найбільшим недоліком подібних моделей;
  • Напівавтоматичні тонометри для домашнього використання більш прості в експлуатації. Для вимірювання повітря накачується грушею, а фіксування даних здійснюється електронним блоком, де дані виводяться на дисплей;
  • Автоматичні - для вимірювання необхідно просто надіти манжету і натиснути на кнопку пуску, після чого прилад самостійно нагнітає повітря і потім зафіксує показники. Крім того, повністю автоматичні прилади мають вбудовану пам'ять, що дарує можливість аналізувати стан здоров'я людини в певний період.

Плечовий тонометр - кращий домашній помічник на сторожі вашого здоров'я.

Домашній тонометр допомагає людям з проблемами серця контролювати свій стан і діагностувати наявність відхилень в його роботі. Завдяки такому апарату вам не потрібно регулярно відвідувати лікаря. Виміряти артеріальний тиск дуже просто в домашніх умовах, в деяких моделях досить одягнути манжету і натиснути кнопку, а тонометр все зробить за вас.

Як виміряти тиск за допомогою тонометра?

  • На плече трохи вище ліктя надаватися манжета і щільно фіксується за розміром так, щоб вона не здавлювала шкіру;
  • При використанні механічного приладу під манжету поміщається головка стетоскопа;
  • Для напівавтоматичних і механічних апаратів необхідно накачати повітря за допомогою груші до оптимальної позначки;
  • Після цього відбувається завмер даних (щоб дізнатися, як заміряти дані механічного тонометра, ознайомтеся з інформацією в інтернеті);
  • Автоматичний прилад самостійно надуває і вимірює артеріальний тиск після натискання кнопки - головне тримати руку нерухомо.

Де купити плечовий тонометр в Україні?

Купити плечової тонометр за вигідною ціною ви зможете вже зараз в нашому інтернет-магазині. В асортименті представлені автоматичні, напівавтоматичні та механічні моделі від кращих європейських виробників. Магазин надає оперативну доставку замовлень по всій Україні в такі міста як Київ, Харків, Дніпро, Львів, Одеса та ін.