Стетофонендоскопи

Показано з 1 по 24 з 24 (всього 1 сторінок)

Стетоскопи професійні для лікарів

Стетоскоп - це спеціальний медичний прилад, який дозволяє прослуховувати шуми в різних органах людського організму. Перш за все, в серці і в легенях, а також в судинах, органах шлунково-кишкового тракту.
Завдяки наявності спеціальної мембрани, значно підсилює звук, вони дають можливість фахівцеві обстежити пацієнта, робити певні висновки про стан його здоров'я.
Сьогодні діяльність професійних лікарів неможливо собі уявити без якісного медичного обладнання, придбати яке ви можете в інтернет-магазині "Лінія Здоров'я".

Де використовуються стетоскопи?

Сфера застосування стетоскопів дуже широка. Найчастіше такі пристосування використовуються в медичній практиці. Без такого спеціального медичного агрегату не обійтися таким лікарям, як педіатр, терапевт, кардіолог, гінеколог. Інші фахівці вузького профілю також можуть використовувати стетоскопи в різних цілях.

Наш інтернет-магазин пропонує купити стетоскопи різних конфігурацій, з різними технічними характеристиками, функціональністю, в широкому ціновому діапазоні.

Для комплектації домашнього тонометра підійдуть найпростіші і недорогі моделі стетоскопів. Професійним лікарям слід звернути увагу на більш чутливі прилади, які дозволяють проводити більш точну діагностику.

В процесі вибору стетоскопа слід звернути увагу на наступні найбільш важливі характеристики:

  • якість матеріалів, з яких виготовлена трубка;
  • чутливість мембрани;
  • щільність, з якою прилад прилягає до вух.

Де можна купити хороший стетоскоп?

Якщо ви вирішили купити якісний і надійний стетоскоп, який прослужить не один рік, сміливо робіть замовлення у нас на сайті. Наш асортимент дозволить кожному покупцеві підібрати найбільш підходящий варіант, який влаштує за всіма параметрами.

Звернувшись до нас, ви зможете особисто оцінити всі переваги співпраці з нашим інтернет-магазином, а саме:

  • безкоштовну консультаційну підтримку наших менеджерів;
  • широту асортименту;
  • доступність цін;
  • оперативне оформлення замовлення і швидку доставку по Києву або в інші регіони країни.