Ваги електронні

Показано з 1 по 24 з 113 (всього 5 сторінок)

Ваги для персонального використання та їх види

Значення маси визначається предметом або об'єктом, до якого вона має відношення.  Тому і для вимірювання ваги окремих одиниць потрібні ваги різного експлуатаційного призначення. Розрізняють більше 15 видів ваг призначених для визначення маси різної величини, від лабораторних до промислових, і це якщо не згадувати профільні. Однак в побуті ми використовуємо не більше 4 видів: підлогові, дитячі, кухонні, багажні. З них 2 види мають відношення до вимірювання маси тіла і 2 потрібні для визначення ваги певних об'єктів. 

При покупці вагів необхідно керуватися певними критеріями вибору:

  • Призначення;
  • Вид ваг і їх тип;
  • Похибка вимірювання (крок ваг);
  • Максимальну вимірювальну здатність;
  • Додаткові функції.

Залежно від вибору тієї чи іншої моделі ви купуєте вимірювальний прилад з певними параметрами, багато з яких можна буде змінити тільки за допомогою покупки інших ваг.

Сучасний видовий асортимент ваг

За принципом роботи ваги діляться на: механічні та електронні. У свою чергу, електронні ваги мають свою підгрупу діагностичні. Механічні моделі ваг, хоч і прості в застосуванні, відрізняються демократичністю розцінок і не залежать від елементів живлення, все ж поступаються в рівні споживчого попиту цифровим, і тим більше діагностичним.

Незалежно від принципу роботи, вимірювальні прилади поділяються на типи: підлогові, дитячі, кухонні, багажні.

Підлогові ваги

Механічні ваги - це простий в експлуатації варіант, заснований на не складному принципі роботи. При навантаженні на ключовий механізм - пружину, яка в свою чергу чинить тиск на коромисло, прикріплене до циферблату, відбувається вимір з послідовною зупинкою на потрібних розподілах. 

У зв'язку з розвитком технологій великим попитом користуються пристрої з електронними датчиками. Цифрові ваги мають високу популярність серед покупців за рахунок багатьох факторів. Точність вимірювань, тонкість і легкість конструкції, функції автоматичного включення і відключення, дисплеї з підсвічуванням, стильний дизайн – все це сильно відрізняє цей тип від покоління механічних ваг. Мала похибка досягається іншим принципом роботи, що лежить в основі електроних ваг навідміну від механічних. При навантаженні на платформу тиск спеціальними датчиками трансформується в електронний сигнал. Дані виводяться на великий РК-дисплей, в основному має контрастне підсвічування і великі цифри для кращої видимості. Максимальна вантажопідйомність класичних моделей становить 150 кг.

Моніторинг маси з метою аналізу всіх важливих для форм показників, можна сміливо довірити смарт-вагам. Діагностичні вимірювачі маси тіла, розраховані на комплексний підхід до процедури. Вони здатні окремо виміряти процентне співвідношення жирової, м'язової, кісткової тканини, а так само кількості води в організмі. Вони запрограмовані на визначення ІМТ-індексу маси тіла, BMR (загального) і AMR (активного) рівнів метаболізму. В основі приладу вимірювань лежить біоімпедансний метод, що передбачає проходження електроімпульсів через тіло, з метою отримання інформації про опір різних типів тканин. За рахунок вбудованої пам'яті дані отримані під час вимірювань можна зберігати. У більшості моделей так само передбачена функція розпізнавання користувача з відображенням ініціалів. Вимірювальні пристрої нового покоління пристосовані до синхронізації з додатками на смартфонах, що покращує наочність результатів, а так само сприяє можливості отримувати рекомендації щодо харчування і тренувань.

Сегмент ваг для новонароджених

Вибирати можна так само між моделями механічних і електронних ваг, спираючись на критерії ціни і функціоналу. Механічні ваги для дітей, так само мають не складний механізм дії, проте відчутну похибку при вимірах. Вони прості і не вибагливі в роботі, не вимагають елементів живлення, проте можуть мати нюанс у вигляді швидкозношуваної пружини.

Електронні пристосування для вимірювання маси тіла дитини, крім більш сучасного механізму роботи, мають зручну платформу анатомічної форми. Прилади оснащені функцією стабілізації для вимірювання гіперактивних дітей без похибок. Опція тарування дозволяє відняти масу ковдри або рушники, на якому відбувається вимірювальний процес. У багатьох моделях є вбудована пам'ять для збереження результатів.

Кухонні ваги

Спрощує життя багатьом господиням девайс, представлений у всьому різноманітті форм і корисних опцій. Електронні ваги володіють точністю вимірювання ваги продуктів і дискретністю не вище 1 р. Основна частина надходять у продаж ваг оснащена функціями тарокомпенсаціі і індикацією перевантаження. У більш дорогих моделях можна навіть ознайомитися з функцією розрахунку поживної цінності зважується продукту. Як правило, в якості матеріалу платформи використовуються нержавіюча сталь або скло з покриттям для легкого очищення поверхні. Для особливо точних вимірювань сипучих речовин, пропонуються ваги з функцією юстирування, вони володіють малим ваговим лімітом до 2 кг, проте розраховані на дійсно надточні вимірювання.

Багажні ваги

Свого роду електронний кантер нового покоління. Крім основної вимірювальної функції, здатний виступати в ролі інших допоміжних приладів, вмонтованих в ваш пристрій. В окремих моделях є вбудований ліхтарик і рулетка, які зручно мати під рукою, перебуваючи поза домом. Так само, деякі пристрої здатні виступати акумулятором для підзарядки смартфонів, що просто необхідно в тривалих подорожах. Ліміт вантажопідйомності може становити до 50 кг. опція автовідключення, так само виступає енергозберігаючим фактором, який продовжить експлуатацію приладу.

Яким би помітним і сучасним не здавався дизайн, завжди звертайте увагу, в першу чергу, на характеристики вимірювальних приладів і їх виробників. Про малознайомих брендах, краще попередньо отримати інформацію з джерел або від консультантів магазину, де ви маєте намір зробити покупку. У нашому магазині кваліфіковані консультанти нададуть вичерпну і достовірну інформацію про будь-який товар і бренд, з якими співпрацює «Лінія Здоров'я».