Метеостанції для дому

Показано з 1 по 24 з 114 (всього 5 сторінок)

Основна інформація про домашні метеостанції

Домашня метеостанція-функціональний прилад, що дозволяє відстежувати погоду за вікном і будувати свої прогнози. Основні показники, які відображають більшість сучасних метеостанцій для домашнього використання - це:

  • Температура повітря;
  • Рівень вологості;
  • Атмосферний тиск;
  • Поточний час і дата;
  • Інтенсивність сонячного випромінювання та ін.

Кількість відображуваних даних залежить моделі метеостанції і її вартості.

Базові моделі прилад коштують досить недорого і дають можливість відстежувати лише основні показники: температуру повітря, тиск і вологість. Більш дорогі моделі мають розширені функції і дають більш детальну інформацію про те, що відбувається на вулиці.

Навіщо потрібна метеостанція?

Метеостанція стане справжньою знахідкою для метеозалежних людей, чиє самопочуття безпосередньо залежить від погодних змін. Такий прилад допоможе спланувати вихідні або відпочинок, одягнутися по погоді і заздалегідь передбачити можливе погіршення самопочуття. Сьогодні у продажу представлений найширший асортимент метеостанцій на будь-який смак, колір і гаманець. На сайті інтернет-магазину «Лінія Здоров'я» кожен покупець зможе підібрати функціональний і надійний прилад в межах свого бюджету. Великий вибір метеостанцій різних моделей дасть можливість вибрати саме ту, яка ідеально впишеться в ваш інтер'єр.

Де можна купити домашню метеостанцію?

Для того щоб купити метеостанцію для дому, досить оформити замовлення на нашому сайті або зателефонувати 097-870-66-16. Також ви можете зателефонувати за вказаним телефоном для уточнення інформації про товар, умов покупки; для отримання консультації. Наші професійні консультанти завжди будуть раді Вам допомогти. 

У нас в асортименті є і елегантні механічні метеостанції з різних сортів дерева, багатофункціональні електронні домашні станції, виносні з датчиками і ще багато інших. 

Ви зможете забрати куплену метеостанцію в Києві за адресами вказаними в розділі "Контакти". Також ви можете замовити доставку і відправку по всіх регіонах України.

Будьте в курсі примх матінки-природи. Сучасні та стильні метеостанції від інтернет-магазину "Лінія Здоров'я" вам в цьому допоможуть.