Бандажі

Показано з 1 по 24 з 448 (всього 19 сторінок)

Бандажі

Высококачественные бандажи

Підтримка і опора

При всій витривалості людське тіло має досить крихку будову. Окремі зчленування кісток, зв'язки, м'язи легко травмувати навіть при не значних навантаженнях, не кажучи вже про: нехтуванні правилами безпеки, потребою у відпочинку і профілактиці захворювань опорно-рухового апарату. Людина прагне використовувати весь потенціал організму, забуваючи заповнювати запас необхідних йому ресурсів. Слід заздалегідь подбати про використання допоміжних пристосувань, якщо ви прихильник активного способу життя або ж, робочої діяльності пов'язаної з фізичною працею. Не варто забувати про важливі мікроелементи для зміцнення здоров'я всього тіла, оскільки прийом певних груп вітамінів так само допомагає зміцненню кісткової і м'язової тканин.

Однак, якщо ж, травма або ж захворювання вже відбувся факт, в якості однієї зі складових лікувальної фізіотерапії, найімовірніше, виступить фіксує засіб ортопедичної спрямованості. Вироби для іммобілізації і стабілізації різних частин тіла широко представлені в лінійці медичної продукції. Комфортні у використанні бандажі виготовлені, в більшості своїй, з використанням інноваційних технологій і відповідають заявленим якостям – тобто створення умов для успішної реабілітації після травм і хірургічного втручання.

Що таке бандаж і як його відрізнити від інших видів ортопедичних продуктів?

Термін "бандаж" походить від французького і позначає буквально-перев'язувальний бинт або пов'язка. Оскільки саме основної функції він і відповідав туго фіксувати місце травми. Дослідження властивостей привели до застосування бандажів в спортивній сфері, а так само до появи лінії допологових і післяпологових бандажних поясів від Христини Кінінмонт. Бандаж прекрасно зарекомендував себе в якості підтримуючого пристосування, що володіє до того ж компресійними якостями, що, безсумнівно, є необхідним в ряді випадків.

Бандажи как ортезыБандаж мягкий

Від подібного за призначенням вироби-ортеза бандаж відрізняється структурно. Продукти бандажного типу мають еластичну форму, щільно обволікає суглоб і фіксує його приблизно на 30 %. Ортез має подібну будову, але, доповнений в залежності від показань, металевими або пластиковими елементами, які іммобілізують область на десь на 50-70 %, залишаючи рухливими деякі зони (наприклад, лікоть, підколінні м'язи). Що ж стосується тутора або шини, то тут мова йде про 100% фіксуючих властивостей. Такі вироби відповідають за повну іммобілізацію області із застосуванням ребер жорсткості і всіляких пластин.

Однак же, назви одного і того ж ортопедичного продукту можуть різнитися в залежності від виробника. Оскільки приналежність і показання до застосування відносяться до однієї області. З цього випливає, що перед придбанням необхідна не тільки консультація лікуючого фахівця, а й допомога консультанта ортосалона або ж інтернет-ресурсу, щоб уникнути плутанини. 

Види бандажів їх форми і модифікації

Різноманітність видів бандажів прямо пропорційно області застосування, а це практично все наше тіло. Форма кожного з них повторює місця певних анатомічно обумовлених вигинів, облягаючи їх і фіксуючи. Компресія, що виникає під час використання, допомагає відтоку надлишкового обсягу рідин, поліпшенню кровообігу і підшкірної мікроциркуляції. Бандаж на шею

Бандаж на шию він же шина Шанца, або ж ортопедичний комір, м'який виріб для стабілізації шийних хребців постраждалих від деформації внаслідок захворювань (шийний остеохондроз, грижа, реабілітація після травм). М'яка і зручна форма досить оманлива, оскільки, продукт строго виконує свої функції і виступає, перш за все, іммобілізатором. 

Вироби для фіксації спини і черевного відділу. Бандажі для попереку або стінок черевного преса мають форму пояса або корсета. Само собою зрозуміло, що такий бандаж відповідає за фіксацію вищеозначених зон з метою знеболювання і можливості відновлення без деформацій.

Протигрижеві бандажі. Мають свою локальну позицію, розміщуються в зоні опущення відповідних органів і утворення гриж. Забезпечують підтримку зони і сприяють помірному знеболюванню.

Бандажі для вагітних. Ідея створення еластичної конструкції була придумана австралійською телеведучою Крістіною Кінінмонт, яка вирішила поєднати кар'єру і вагітність. Жінка пошила пояс, який підтримував живіт і міг поступово регулюватися під обсяг зростаючого плоду. Згодом їй же була розроблена перша лінійка спеціалізованого продукту, в допомогу жінкам в положенні. Сучасний асортимент бандажів завбачливо розрахований не тільки на допологовий період, але і на післяпологовий.

Вироби для фіксації суглобів. Налокітники, наколінники, бандажі для гомілкостопа і променезап'ясткового суглоба - спеціалізовані бандажі для пояса верхніх і нижніх кінцівок. Основні якості даних продуктів: компресія і стабілізація. Нові моделі бандажів розроблені з матеріалів з 3D-в'язкою. Така структура дозволяє безпроблемному відтоку зайвої кількості лімфи, володіє повітропроникною якостями, надійно фіксує необхідну зону.

Спортивні бандажі. Вироби для профілактики пошкоджень під час тренувань. Пориста структура таких продуктів утримує вологу всередині і перешкоджає зісковзуванню. Крім того, за рахунок посилення теплообміну, обсяг підшкірної жирової маси знижується швидше.

Як зорієнтуватися в асортименті і купити необхідну модель бандажа?

Ринок ортопедичної продукції багатий асортиментом бандажів, місцевого та імпортного виробництва. Отже, купити в Україні бандаж, відповідний вам індивідуально, не складе труднощів. Головна умова - чітке знання діагнозу, поставленого профільним фахівцем і його рекомендації щодо конкретного виду виробу. Про решту подбають консультанти "Лінії Здоров'я". Наші фахівці підберуть потрібну модель за найкращою ціною, з гарантією якості від виробника.