Бандажі для ліктя

Показано з 1 по 24 з 42 (всього 2 сторінок)

Бандажі на лікоть

Навіть простий удар ліктем об тверду поверхню провокує передачу ноніціцепторами імпульсу в мозок і, як наслідок, виникнення інтенсивних больових відчуттів. Ліктьовий суглоб у функціональному стані згинання найбільш видатна частина на руці, яка не захищена м'якими тканинами і тому удар об щось стається прямо на чутливе ділянку поруч з нервом. Нічого дивного, що при дегенеративно-дістрофічних змінах і більш серйозних пошкодженнях ліктя або біляліктьової області, інтенсивність больових відчуттів значно вище.

Спортивні травми та профзахворювання - це окрема категорія патологічних змін, яких зазнає ліктьовий суглоб. Крім вивихів, ударів, розтягнень і переломів від падінь, розрізняють біль і ускладнення спровоковані:

  • латеральним епіконділітом («лікоть тенісиста»),
  • медіальним епіконділітом («лікоть гольфіста»),
  • кидковими травмами («лікоть бейсболіста»),
  • бурситом,
  • невритом,
  • тендинитом,
  • тунельним синдромом,
  • нестабільністю.

Від характеру травми і стадії розвитку захворювання залежить терапевтичний підхід до поліпшення стану пацієнта. Скільки часу піде на відновлення і яка схема лікування призведе до одужання, буде залежати від поточного стану і регенераторного потенціалу організму. Застосування ортопедичних бандажів доцільно і як пристосування для профілактики, і як засіб для фіксації та стабілізації при порушенні цілісності, отже, їх призначення в будь-якому разі не буде надмірним заходом.

Моделі бандажів на ліктьовий суглоб

Еластичний або компресійний продукт призначений для підтримки суглоба і фіксації м'яких тканин, з метою захисту від можливих пошкоджень. Більшість компресійних моделей виконані за безшовною технологією для попередження виникнення подразнень в місці скріплення. 3D-в'язка теж рідкісна характеристика таких моделей, технологія передбачає продуману компресію для досягнення протинабрякового і знеболюючого ефекту. Силіконовими вставками оснащують моделі в певних лінійках продукції, як допоміжний метод розподілу тиску в області суглоба. Прості моделі налокітників широко застосовуються в спортивній практиці, а так само під час будь-якої фізичної активності, яка передбачає велике навантаження на ліктьову зону.

Моделі для більш інтенсивної фіксації представлені бандажем оснащеним ременями, або просто має форму підтримуючого ременя. Так само, не рідко зустрічаються цільні і роз'ємні неопренові бандажі, які мають властивість м'яко фіксувати, надаючи при цьому необхідний вплив.

Пов'язки косиночного типу або пов'язки Дезо - спосіб помірної фіксації у вигляді м'якого пристосування, що впливає не тільки на зону ліктя, а й, по необхідності, на передпліччя і плечовий суглоб.

Шини для поясу верхніх кінцівок із застосуванням відвідної абдукційної подушки можуть, зустрічаються в декількох видових модифікаціях для іммобілізації під певним кутом. Перевагою даної моделі можна вважати, крім іншого, тренажер для кисті, який допоможе розробляти кінцівку щоб уникнути м'язової атонії.

Жорсткі ортези для іммобілізації кінцівки під певним кутом за допомогою жорсткого каркасу і шарніру. Показані при складних вивихах і переломах дистальної частини плечової кістки, після ендопротезування, а так само при загостренні дегенеративних станів суглобів.

Підібрати і купити бандажі на лікоть ви можете в нашому ортосалоні «Лінія Здоров'я» або за допомогою ознайомлення з асортиментом на нашому інтернет-ресурсі.