Бандажі для вагітних

Показано з 1 по 14 з 14 (всього 1 сторінок)

Бандажі для вагітних

Вагітність - досить тривалий період послідовних змін в організмі. За 9 місяців жіноче тіло перетворюється не тільки візуально, але і на внутрішньому рівні, непомітному до обстеження. Зростання плоду провокує біохімічні та анатомічні метаморфози, що впливають на загальний стан і самопочуття. Більшість жінок, працює і веде активний спосіб життя перший-другий триместр вагітності, а деякі навіть на останніх термінах не готові розлучитися з кар'єрою. З огляду на закономірні зміни, виконувати рутинні щоденні завдання ставати складніше, тому необхідні пристосування для підтримки поперекового відділу і поступово збільшується в обсязі живота.

У лікарській практиці ведення вагітності найбільш поширеною причиною скарг є болі в попереково-крижової області. Від 30 до 60% жінок в положенні відчувають дискомфорт, і болі в нижній частині спини, що можна пояснити посиленням навантаження на хребет і глибиною його прогину під вагою плода і навколоплідної рідини. Інтенсивність больових відчуттів може збільшуватися до кінця дня, від характерного перевтоми організму і значного навантаження на хребетний стовп. Тому, починаючи з другого триместру вагітності, лікарі рекомендують жінкам, які передбачають фізичне навантаження знизити інтенсивність до помірної або легкої або скоротити тривалість робочого дня. Для тих, хто проводить робочий день в статичному положенні (наприклад, офісна робота або Фріланс) необхідно періодично робити розминку, а так само щоб уникнути застою крові в нижніх кінцівках і утворення варикозного розширення вен, тримати ноги вище.

Для полегшення дискомфорту в спині, від зміни постави, призначаються спеціальні бандажі, розроблені спеціально для вагітних. Даний вид ортопедичного пристосування практично не має протипоказань і створює додатковий комфорт.

Серед ефектів від впливу бандажних поясів виділяють: 

  • Розвантаження попереково-крижового відділу;
  • Зниження інтенсивності болю в попереку;
  • Підтримка живота і допомога у формуванні коректного передлежання плода;
  • Профілактика утворення глибоких стрий (розтяжок) на животі.

Моделі бандажів за цільовим призначенням

Бандажна продукція для жінок розділена на 3 типи: допологові (для вагітних), До/Післяпологові (або перевертиші) і коригувальні вироби. Всі вони виконані із з'єднання гіпоалергенних матеріалів безпечних і не викликають роздратування на шкірних покривах

  1. Допологові бандажі являють собою еластичну поясну конструкцію, посилену в області спини ребрами жорсткості. Виріб має крій з більш високою посадкою в поперековій зоні на 10 і більше см. передня частина виробу м'яка і еластична, розрахована на зміни обсягів в області живота. Спеціальний пояс-бандаж не здавлює живіт, підтримує поперек і задає анатомічно правильний вигин поставі. Крім того, конструкція може бути оснащена бічними еластичними стрічками для додаткової фіксації в разі потреби.

  2. До / післяпологові бандажі або як їх ще називають перевертиші, використовуються весь період вагітності, а після стають відмінним супутником в корекції форм і післяпологового відновлення. Конструкція, яка носилася жінкою з 4 по 9 місяць вагітності, після пологів перевертається і прилягає широкою частиною вже до черевних стінок. Таким чином, бандаж забезпечується підтримку живота, до відновлення тонусу м'язів. Дана модель зручна універсальністю свого впливу і окупністю бандажа.

  3. Бандаж-корсет виглядає інакше, ніж попередні моделі, що обумовлено закладеними в нього функціями. Форма такого продукту сприяє не тільки післяпологовий корекції, а так само післяопераційному відновленню і підтримці при опущенні черевних органів і малого таза. Високий бандаж з пористої тканини має еластичну структуру і може бути оснащений ребрами жорсткості в області спини для фіксації попереково-крижової області. Модель бандажних корсетів показана для відновлення м'язів після порожнинних операцій, таких як кесарів розтин і корекції фігури після пологів.

Купити бандаж для вагітних можна в ортопедичному салоні "Лінія Здоров'я" в Києві або в інтернет-магазині. Наші консультанти докладуть всіх зусиль, щоб підібрати необхідну Вам модель як в межах шоу-руму, так і на просторах офіційного сайту.