Бандажі на тазостегновий суглоб

Показано з 1 по 20 з 20 (всього 1 сторінок)

Бандаж на тазостегновий суглоб

Пояс нижніх кінцівок бере свій функціональний початок з тазостегнових суглобів. Стегнову кістку приводить в рух помірне обертання стегнової головки. Важливу роль в цьому процесі грають навколосуглобові складові: вертлюжна губа (западина), хрящова тканина, суглобова порожнина і капсула. Будь-яка, хоч і малозначна зміна в структурі перерахованих вище елементів може привести до дискомфорту при виконанні базових рухів тіла.

Дегенеративні зміни в області тазостегнового суглоба можуть бути наслідком зниження вмісту хондроїтину, необхідного компонента, який стимулює вироблення синовіальної рідини, утримує вологу, бере участь в обмінних процесах. Як результат відбувається "зношування" окремих частин, що призводить до поступової дисфункції всіх інших, якщо відхилення не виявлено своєчасно.

Важливу частку можна виділити ситуативному травматизму, наприклад: в умовах трудової діяльності, при спортивних навантаженнях, при погіршенні погодних умов і т. д. 

Будь-який більш-менш тривалий дискомфорт в стегнової частини ноги, особливо, після навіть не значних травм, повинен насторожувати і спонукати до візиту в поліклініку. Своєчасно встановлений діагноз заощадить вам час і посприяє збереженню свободи руху і відповідно якості життя.

Терапія при виявленні проблем з опорно-руховим апаратом може включати комплекс різних процедур, в залежності від результатів анамнезу та обстежень. У деяких випадках досить прийому лікарських препаратів і підтримки тазостегнових елементів за допомогою бандажа, в більш складних застосовується практика оперативного втручання (ендопротезування). Бандаж фіксуючий для тазостегнового суглоба розроблений з урахуванням необхідної інтенсивності іммобілізації на різних стадіях деформації або ж реабілітації. Отже, різноманітність моделей бандажів на стегно

Види бандажів на стегно

Бандажі для спортсменів

Неопренові бандажі для тренувань сприяють поліпшенню теплообміну, виведенню зайвої рідини, підвищенню ефективності спалювання підшкірного жиру. Оснащені протиковзкими вставками, які дозволяють виробу щільно триматися на тілі навіть під час інтенсивних навантажень.

Вироби з еластичних матеріалів для м'якої фіксації. Трикотажний матеріал дозволяє медичному пристосуванню ідеально адаптуватися під кожен анатомічний вигин ноги, надаючи необхідний ефект без обмеження рухів. Компресійний і мікромасажний вплив сприяє поліпшенню підшкірної мікроциркуляції і лімфодренажного ефекту. Тим самим, знеболюючи ділянку, що підлягає регенерації. 

Напівжорсткі фіксуючі пристосування

Як правило, виконуються з дихаючих матеріалів середньої щільності, оснащені ребрами жорсткості і еластичними ременями. Помірна іммобілізація показана при травмах і вивихах середньої тяжкості, дегенеративних змінах, реабілітації після хірургічного втручання. Роз'ємна конструкція дозволяє регулярно проводити гігієнічні процедури і надавати зону для огляду фахівця.

Ортез, корсет, жорсткий бандаж

Бандаж-ортез жорсткої фіксації показаний при: важких травмах, в реабілітаційний період після ендопротезування, репозиційної остеотомії, внутрішньої фіксації при міжвертальних переломах. Більш складні конструкції оснащені жорсткими пластинами і шарнірами, що регулюють стегно під необхідним кутом згину для коректного зрощення і реабілітації.

Правильно підібраний бандаж (його жорсткість, розмір, вид) є однією з невід'ємних складових вашого одужання. Будучи перш за все виробом медичного призначення, він несе в собі певні властивості, саме тому використання пристосувань має бути погоджено з фахівцями ортопедії.

Купити бандаж на стегно за ціною від виробника ви можете на сайті «лінія Здоров'я» або ознайомитися з асортиментом ортопедичного салону в Києві. Фахівці наших магазинів допоможуть вибрати модель бандажа на тазостегновий суглоб з урахуванням ваших побажань і приписів лікуючого фахівця.