Бандажі для шиї

Показано з 1 по 14 з 14 (всього 1 сторінок)

Бандажі для шиї

Рухи головою відбуваються з блискавичною легкістю, дозволяючи нам оглядати більше. Свобода рухів в шийному відділі здається цілком природним явищем, що не вимагає ніякої сторонньої підтримки і профілактики. У нормі обертання шиєю повинні відбуватися в діапазоні до 90°, згинання до 45° / розгинання до 90°, нахили в сторону від 20° до 45°. Здорове функціональний стан в шийному відділі не викликає дискомфорту або болю. Відчуття здавленості, оніміння в поясі верхніх кінцівок, головні болі повинні насторожити і спонукати до діагностичного обстеження. 

Серед основних причин для виникнення сторонніх відчуттів у верхній зоні хребетного стовпа виділяють 3 основних, не рахуючи випадки травм і патологічних змін, викликаних генетичною схильністю.

  1. Статичне незручне положення під час сну, водіння авто, роботи. Перенапруження м'язів шиї може відбуватися не тільки від вправ, але і від необхідності утримувати голову в одному положенні, що згодом, при різкій зміні положення, може привести до спазмів, поколювань в потиличній області, або навіть болю;
  2. Text Neck або техношея. Синдром "текстової шиї", на жаль ні має відношення до здорових бодімодіфікацій, це скоріше хвороба нового покоління, викликана залежністю від гаджетів. Смартфони мимоволі зводять нашу голову в нахил до 45°, і в такому положенні користувач може залишатися годинами, сам собі не віддаючи в цьому звіт. 
  3. Навіть найзатятіші прихильники здорового способу життя і фітнесу забувають про необхідність повноцінного розігріву шийних м'язів, що може призводити до їх розтягувань. Офісні працівники, як люди будь-якої професії, що вимагає підвищеної концентрації на об'єкті, можуть в принципі нехтувати розминкою шийно-комірцевої області або ж робити кілька різких механічних рухів, які можуть тільки нашкодити.

Насправді, до аксіальних болів в шиї, цервікогенних головних болів, остеохондрозу можуть привести різні фактори, важливо лише одне - не ігнорувати сигнали організму, що натякають на візит до лікаря. На перших порах, легше з'ясувати етіологію стану і припинити можливість подальшого його посилення. Якщо болі носять систематичний характер або ж є закономірним станом після отриманих травм, зволікати з походом до ортопеда або травматолога категорично не рекомендується. Носіння ортопедичних виробів, таких як шийні бандажі, передбачає певні медичні показання та призначення лікаря. Самостійний підбір вироби може погіршити ваш стан, при невірно підібраною жорсткості або розмірі.

Види бандажів для шиї

М'які бандажі для шиї або Шина Шанца. Мають вигляд фіксатора з м'якої тканини з наповнювачем з поролону або поліуретанової піни, обертається навколо шиї і фіксується ременем або текстильною застібкою. Продукт показаний при: остеохондрозі шийно-комірцевої зони, шийному артрозі кривошиї, гіпермобільності хребців, м'язової атонії, а так само як засіб підтримки після операцій і не ускладнених травм.

Напівжорсткі шини візуально виглядають так само, як і м'які моделі, але мають вставки з пластику або металу і виконані з більш щільних матеріалів. Показані при травмах легкої або середньої тяжкості, як засіб помірної іммобілізації. 

Жорсткі шийні бандажі важко сплутати з попередніми типами, оскільки конструкція відразу візуально відрізняється. Матеріал пластазота або ж спіненого матеріалу, що забезпечує надійну іммобілізацію. Бандаж - ортез може мати вигляд суцільної шини або ж бути оснащеним отвором для спостереження після трахеостомії. Головне завдання подібних моделей підтримка ослабленою шийної зони після оперативного втручання, після серйозних травм вимагають нерухомості шийних хребців, або ж при загостренні дегенеративних процесів призводять до сильних больових відчуттів.

Бандаж для шиї ви можете купити в ортосалоні «Лінія Здоров'я» (м.Київ) або ж на нашому сайті. Фахівці наших магазинів завжди раді надати допомогу в підборі медтехніки та ортопедичних виробів за ціною від виробника.