Бандажі для кисті

Показано з 1 по 24 з 57 (всього 3 сторінок)

Бандаж на зап'ястя

Крихкий вигин руки не тільки виглядає незахищеним, а й таким є насправді. Найтонша частина рук, представлена променезап'ястковим суглобом, піддається ударам, вивихам, переломам, частіше, ніж інші суглоби і кістки поясу верхніх кінцівок. Це пов'язано зі спробою приземлитися з мінімальними втратами для інших частин тіла. Захисний механізм у вигляді способу зупинити падіння, виставивши руки вперед або собою, грає злий жарт з кінцівкою, на яку припадає вся маса нашого тіла.

Переломи променевої кістки і вивихи суглоба один з найпоширеніших діагнозів в принципі. Основна частина падінь в міжсезоння і спортивних травм закінчується переломами дистального метаепіфіза променевої кістки. Носіння гіпсової пов'язки при типовому пошкодженні цілісності може становити 3-4 тижні, якщо немає ускладнюючих факторів.

Зв'язковий апарат зап'ястя тісно об'єднаний з п'ястним відділом обопільно прикріпленими утвореннями з сполучної тканини. Тому пошкодження зв'язок і сухожиль часто зачіпає відразу кілька зон, викликаючи інтенсивний біль у всій запястно-п'ястковій частини руки.

Крім інших, одним з ключових факторів впливу на променезап'ястковий суглоб - є дегенеративне ураження структур окремих компонентів. Знос і витончення хрящових з'єднань (артроз, остеоартроз, артрит) призводить до болю і зниження природної рухливості в області суглоба. Запальні захворювання (стілоідіт, синовіт, тендовагініт, бурсит) виникають як результат раніше перенесених, і можливо, недолікованих травм, на тлі гормональних порушень, інфекцій, надмірної амортизації. Так само в медичній практиці зустрічається таке поняття, як гігрома - доброякісне новоутворення, кістообразного характеру яке симптоматично проявляється в ущільненні і візуально виділяється на руці.

Практично будь-який дискомфорт і больові відчуття, що локалізується в області кисті, може бути симптомом відхилення від норми, що не бажано ігнорувати. За допомогою своєчасної діагностики встановити причини буде на багато легше і швидше, ніж чекати короткочасного поліпшення. Досвідчений фахівець в консультативно - діагностичній послідовності визначить поточний стан, в якому знаходиться ваша кінцівку і призначить комплекс необхідних профілактичних або лікувальних заходів для поліпшення вашого самопочуття.

Відхилення від норми, які не варто ігнорувати:

  • Дискомфорт і біль будь-якої інтенсивності;
  • Набряклість, особливо, якщо їй передувала травма;
  • Деформація в області кисті;
  • Підшкірні крововиливи (синець), спровоковані травмою;
  • Зниження рухливості суглоба яке виникло раптово(контрактура).

У складі лікувальної схеми, як правило, фігурує пункт, про використання бандажного пристосування. Носіння бандажа для променезап'ясткового суглоба може бути показано як в обов'язковому порядку, так і для профілактики травматизму і розвитку патологій / захворювань. Не варто скорочувати термін застосування ортопедичного виробу на власний розсуд, навіть якщо больові відчуття стали менш вираженими, або зовсім зійшли нанівець. Тривалість використання бандажа для кисті руки встановлюється з розуміння анатомічно обумовлених процесів відновлення, передчасна відмова від нього найімовірніше негативно вплине на хід одужання.

Різновид бандажів на кисть

Інтенсивність, з якою необхідно впливати на ділянку визначає, яку жорсткість буде мати сам виріб. З метою профілактики та загальної підтримки підійдуть еластичні бандажі, у випадках легких травм і в легкій формі захворювань відмінними помічниками проявили себе м'які моделі. Напівтверді і жорсткі бандажі призначаються при значному охопленні області захворюванням або ж при травмах, при яких іммобілізація обов'язкова міра.

Трикотажні бандажі на зап'ястя володіють необхідним рівнем компресії розподіленої завдяки технології 3D-в'язки. Основними ефектами вважаються: фіксація м'яких тканин, протинабряковий ефект, підтримка суглоба при підвищених навантаженнях.

Бандажі-напульсники з додатковою фіксацією сприяють локальній фіксації суглоба. Використовуються в період загострення захворювань суглобово-зв'язкового апарату, а так само при травмах.

Шини і ортези різного ступеня іммобілізаціі - вид спеціалізованої продукції застосовується при травмах, різних захворюваннях променезап'ясткового суглоба, а так само як засіб фіксації в післяопераційний період. Можуть бути виконані з різної щільності матеріалів, які володіють необхідним рівнем повітропроникності. Конструкція може містити ребра жорсткості, пластини, ремені, або ж складатися практично повністю з алюмінію.

Бандажі, шини, ортези, пов'язки комплексного впливу. Окрема підгрупа ортопедичних виробів, які надають імобілізіруючий ефект в зоні від плечового до променезап'ясткового суглоба. Асортимент моделей досить великий: від м'яких пов'язок Дезо або відвідних шин для плеча, до жорстких конструкцій з вбудованим шарніром.

Купити бандаж на кисть в Києві за цінами від виробників ви можете в ортосалоні «Лінія Здоров'я» або в нашому інтернет-магазині. В незалежності від обраного вами способу підбору, наші консультанти докладуть усіх зусиль, щоб зорієнтувати вас в широкому асортименті ортопедичної продукції.