Тростини для ходи

Показано з 1 по 24 з 51 (всього 3 сторінок)

Тростини

Рівноваги при ходьбі легше досягти, якщо опора посідає відразу на обидві ноги. Сам принцип прямоходіння полягає саме в тому, що людина утримує та переносить масу власного тіла за допомогою нижніх кінцівок, саме це зумовлює важливість їхнього парного функціонування. При різному збігу обставин цілісність чи функціональність різних відділів ноги може бути порушена. Причини тому, зрозуміло, різні, як і терміни відновлення. Реабілітація після хірургічного втручання, відновлення після типових/атипових переломів, захворювання опорно-рухової системи потребують певних заходів та спеціальних пристроїв. Під пристроями маються на увазі ортопедичні вироби, що сприяють підтримці кінцівки в певному положенні, або ж можливості перенести частину навантаження при активності на допоміжний предмет, в даному випадку на тростину. Опорний пристрій не є виключно віковим атрибутом, як прийнято вважати, оскільки, перш за все, служить медичним цілям. Ортопедичний сегмент виробів має в своєму розпорядженні значний асортимент на будь-який смак і практично на будь-який вік, що дозволить обрати модель, яка вам підходить за різними критеріями.

Види тростини за цільовим призначенням

Існує умовний поділ на 3 основні види це: реабілітаційні, вікові, і тактильні або білі тростини (інвалідність по зору). 2 види з вищеперелічених широко представлені у нашому магазині.

Реабілітаційні – призначення відповідає назві, їх основна функція – підтримка та допомога у переміщенні протягом певного терміну. Період реабілітації є виключно індивідуальною одиницею, яка може становити від кількох місяців до року, залежно від складності ситуації. Отже, необхідно обдумано підходити до вибору та придбання продукції, яка замінює вам, по-різному, тимчасово не функціональну кінцівку.

Вікові або тростини для людей похилого віку. Даний вид, відповідно, є за призначенням ближче для людей, чия опорно-рухова система не функціонує на всі 100 через вік та захворювання різних її компонентів, знову ж таки, спровокованих віковими змінами.

Кожен із видів представлений у різних формах і модифікаціях, що покращують і без того практичний виріб.

Різновид конструкцій та матеріали

Сучасні моделі тростин виготовлені з алюмінієвих сплавів чи деревини. Кожен матеріал має свої плюси та нюанси при використанні. Легковаговий алюмінієвий сплав, який часто використовується при виробництві ортопедичних виробів, має менш естетичний вигляд, проте, проявляє себе не гірше щодо підтримки значної опорної маси.

Серед деревних порід, з яких виготовлена тростина, можна зустріти: бук, горіх, бамбук, та багато інших цінних видів.

Так само розрізняють одноопорні та багатоопорні тростини.

Форми тростини

Одноопорні

Цілісна тростина або стандартна, одна з найпоширеніших на вигляд конструкцій. Як правило, такі вироби виготовлені з деревини і можуть бути скориговані по довжині за рахунок знімного накінечника. Однак така зміна не сильно вплине на висоту виробу, тому варто приділити особливу увагу критерію загальної довжини. Нерегульовані тростини найчастіше представлені в цікавому дизайні. Ви можете обирати між різними відтінками дерева, градієнтами, формою і матеріалом рукоятки. Цілісні тростини з іміджевим ухилом мають незвичайні форми рукоятки та кільця під гравіювання, що однозначно формує певний стиль продукту та доповнює статус власника.

Тростини з телескопічним шафтом

Зручний пристрій, виконаний з металу і оснащений багаторівневим або цанговим регулюванням висоти. Більшість брендів так само роблять конструкцію складною для компактності та зручності транспортування. Складену в кілька разів тростину закріплюють спеціальним затиском і вкладають у спеціальний чохол. Даний вид продукції укомплектований темляком (зап'ястковим ремінцем), як на трекінгових ціпках, для додаткової фіксації на руці. Дизайн таких конструкцій дещо простіше, ніж нерегульованих, проте це компенсується ергономічністю форми.

Тростина-парасолька – досить незвичайне, але вкрай практичне поєднання, особливо для періоду дощового міжсезоння. Очевидний плюс цієї конструкції - це поєднання двох самостійних виробів. Напівавтоматична система розкриває широкий купол, а телескопічна система визначить довжину ручки, зручну для вас.

Багатоопорні

Даний вид конструкції оснащений відразу трьома, чотирма, п'ятьма опорними точками. Підвид багатоопорних тростин найефективніший у випадках серйозних порушень у роботі опорно-рухової системи: прогресуючі дегенеративні захворювання, травми, постінсультний стан, а також надмірна маса, що впливає на біомеханіку тіла.

Основні критерії для вибору тростини для ходьби

1.Довжина виробу, як згадувалося, дуже важливий чинник, що впливає на комфорт при використанні. Якщо раніше вам не доводилося купувати тростину, і ви не впевнені в правильності вимірювань, краще звернутися до спеціальних магазинів, де вам допоможуть підібрати тростину для ходьби і купити саме ту, що вам підходить.

2. Рукоятка. Не менш важлива частина опорного пристрою, яка впливає на якість експлуатації. Рукоятка може бути: Т-подібною, анатомічною, зі спеціально зміщеним центром тяжіння, Дербі, анімалістичною. Тут вибір буде обумовлений особистими уподобаннями та комфортним розташуванням у руці.

3. Вага власника. Тема для багатьох делікатна, однак, цей критерій важливий, перш за все, для вас. Оскільки кожен виріб має свій ліміт маси, яка може бути покладена на нього.

4. Приблизна тривалість використання. Для використання на постійній основі рекомендується обирати моделі, які комфортно лежать у руці та мають класичний дизайн без надмірностей. Телескопічні та складні моделі стануть так само практичним придбанням із низки очевидних причин. Що ж до дизайнерських тростин, то тут важливо зважити всі за і проти, враховуючи насамперед її ортопедичні якості.

Фахівці магазину «Лінія Здоров'я» з радістю допоможуть зробити вам вибір з асортименту, що діє, на підставі ваших побажань і призначення від лікаря. Тростину можна купити в Києві, безпосередньо в нашому орто-салоні, або ж, здійснити покупку онлайн, самостійно або вдавшись до допомоги консультанта.