Ортопедичне та профілактичне взуття для дітей

Показано з 1 по 24 з 168 (всього 7 сторінок)

 

Дитяче ортопедичне взуття

Що таке ортопедичне взуття для дітей? У сучасному світі все більше дітей страждають такою патологією стопи, як плоскостопість, вальгусна деформація стоп, варусна деформація стопи, приведення переднього відділу стопи і т.д. однією з головною причиною придбання дітьми такої патології стопи є відсутність умов для правильного розвитку стопи дитини. З раннього віку дитина вже взутий у взуття і позбавлений можливості розвиватися босоніж. Крім це зросла кількість вроджених патологій стопи. Дитяча ортопедичне взуття якраз і призначена для виправлення таких патологій стопи. Крім цього ортопедичне взуття використовується в процесі лікування деяких патологій стопи після оперативного лікування, наприклад, за методикою Понсетті.  

Головною особливістю ортопедичного взуття є те, що це взуття повинна бути максимально індивідуальною. Вона повинна відповідати нозі дитини і тієї патології, яку лікує. Тому, наприклад, не може одна модель взуття використовуватися при всіх патологіях стопи.  Дитяче ортопедичне взуття широко використовується для профілактики і запобігання розвитку патологій стопи у дітей. Ще одними особливостями ортопедичного взуття для дітей є наявність спеціальних колодок за якими шиється взуття і особливої конструкції моделей взуття, що сприяє зручному положенню ноги і знижує ризик травм при ходьбі. Крім того, в дитячому ортопедичному взутті може використовуватися ортопедичні устілки, які знижують навантаження на стопу або змінюють (перерозподіляють) це навантаження між окремими частинами стопи.

Ортопедичне та профілактичне взуття

Слід розділяти ці два поняття. Профілактичне взуття використовуються лише для профілактики ортопедичних патологій, іншими словами - запобігання виникнення плоскостопості, деформацій суглобів стопи. Ортопедичне взуття часто зроблена під індивідуальні вимоги дитини, а точніше під індивідуальні патології в розвитку. Для носіння такого ортопедичного взуття необхідна рекомендація лікаря. Профілактична дитяче взуття має більш масовий характер і може носиться при незначно виражених патологіях або для попередження виникнення, наприклад, плоскостопості.

Навіщо потрібна ортопедичне взуття?

Ортопедичне взуття для дітей має величезне значення. У наших сучасних умовах дуже складно розвинути ногу, а саме стопу і голеностоп дитини. Формування цих двох Ребенок в детских ортопедических кроссовках Ортофут 411елементів відбувається за принципом впливу зовнішнього середовища. Чим більше дитина ходить босоніж по нерівностях, тим більше правильно у нього формуються ноги, піддаючись впливу зовнішнього механічного впливу навколишнього середовища. На жаль, зараз ці два фактори-нерівності і ходіння босоніж, часто виключені з щоденного розкладу дітей. Тому важливо запобігати виникненню складних проблем носячи профілактичну дитяче взуття або як її ще називають "правильна взуття". Таке взуття більш масова і має лише базові загальні характеристики ортопедичного взуття. У випадках вже існуючих патологій найчастіше дитяче ортопедичне взуття потрібно замовляти, щоб її зробили під індивідуальні вимоги.

Чому потрібно лікувати навіть незначні патології і важлива дитяча ортопедичне взуття в ортопедії.

Дитяче ортопедичне взуття має величезний вплив на біомеханіку стопи і в гомілкостопі у дітей. Гомілковостопний суглоб і стопа - це основа всього опорно-рухового апарату людини. Під впливом навантажень, які вони отримують формуються інші кістки і частини тіла, особливо хребет і постава. У разі виникнення патологій голеностопа в період розвитку дитини, можуть виникати і інші патології, які в подальшому впливають на загальну опорну систему організму. Виникнення патологій здатне дуже негативно позначатися на здоров'ї дитини - болі в попереку, патології колінного і гомілковостопного суглобів, формування постави або виникнення сколіозів у дітей. Взуття дитяче ортопедичне Ortofoot допомагає впоратися з такими проблемами і скорегувати відхилення, впливаючи на біомеханіку суглобів стопи і гомілковостопного суглоба - фіксуючи їх в правильному положенні і вирівнюючи стопу під потрібним кутом.

Характеристики дитячого ортопедичного взуття

Ортопедичне взуття для дітей має певні характеристики. Найголовнішим властивістю ортопедичного взуття є те, що це взуття повинна бути максимально Індивідуальна як для ноги дитини, так і тієї патології, яку буде лікувати. Ортопедія в дитячому взутті проявляється складовими з яких це взуття зроблена. Першим і дуже важливим елементом ортопедичного взуття є матеріал - він повинен бути натуральним для того щоб нога не ковзала всередині взуття і не викликала дискомфорт.Детские ортопедические кроссовки Ortofoot

Ортопедичне взуття для дітей може складатися наприклад з:

 • Шкіра;
 • Нубука.

У дитячого ортопедичного взуття повинен бути досить високий і жорсткий задник. Його завдання чітко фіксувати гомілковостопний суглоб в правильному положенні. Жорсткість задника повинна бути забезпечена додатковими вставками.

Дитяче взуття повинна бути з ортопедичною підошвою. Під цим мається на увазі, що підошва повинна бути одночасно і жорсткою і еластичною, а також наявність невеликого каблука особливої форми. Цей вид каблука відомий як каблук Томаса. Він відрізняється від звичайного каблука, так як має трохи змінену і подовжену основу для більшої стабілізації ноги. Також ортопедичне взуття повинна мати необхідні анатомічні вставки-устілки, які також робляться в залежності від необхідних призначень. Вони також можуть бути більш масовими або зовсім індивідуальними під зліпок стопи.

Дитяча ортопедичне взуття повинна бути максимально зручною, щоб дитина самостійно не викривляв стопу і щоб саме взуття коригувала ногу лише під необхідні показники, а це значить вона повинна бути:

 • - Чітко підходить за розміром;
 • - Зручною за обсягом;
 • - Не передавлювати ногу дитини;
 • - Чітко фіксувати ногу в потрібному положенні.

Фото ребенка в детских ортопедических босоножках с высоким задником Ортофут

Ортопедичне взуття для дітей в Україні

Сьогодні в Україні існує досить велика кількість різних представництв виробників дитячого ортопедичного взуття. Багато з них закордонні. Нехай це і незначний фактор, але він однозначно впливає на ціни дитячого ортопедичного взуття. Слід розуміти, що практично всі виробники стверджують, що у них ортопедичне взуття, але при цьому вона навіть до профілактичної не дотягує. Будь-яка профілактична або ортопедичне взуття повинна відповідати базовим характеристикам описаним в розділі описаному вище. По-перше, тому що саме такі особливості взуття мають ефект в ортопедії. А по-друге саме такі характеристики відповідають ГОСТу, який визначає поняття дитячого ортопедичного взуття. Саме тому ми пропонуємо вам на нашому сайті дитяче ортопедичне взуття Ortofoot, тому що воно відповідає всім необхідним вимогам.

Основні переваги дитячого ортопедичного взуття Ortofoot:

 • Наявність всіх ортопедичних характеристик у взутті;
 • Є ряд моделей профілактичного та ортопедичного дитячого взуття;
 • Можливість індивідуального замовлення взуття;
 • Модельний ряд в різних колірних видах і під різні сезони;
 • Наявність моделей з найсучаснішою системою фіксації в ортопедії-BOA.

Де купити дитяче ортопедичне взуття?

Купити дитяче ортопедичне взуття ви можете оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині. Ви можете зателефонувати 097-870-66-16 щоб отримати консультацію щодо носіння, покупки і ціна на дитяче ортопедичне взуття.

Також ви можете подивитися і поміряти дитяче ортопедичне взуття в Києві на наших відділах, адреси яких вказані в розділі "Контакти". Ми рекомендуємо приходити у відділи для покупки ортопедичного взуття з дитиною, щоб правильно зняти мірки так як це дуже важливо в ортопедії, але якщо ви зможете вимірювати в сантиметрах довжину стопи дитини, то ми зможемо відправити дитяче ортопедичне взуття в будь-яку точку України.