Ортопедичне взуття для дітей антиварусне

Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)

Антиварусне дитяче взуття

Здоров'я дитини іноді залежить від нашої уважності. І йдеться тут не про травматизм, а про необхідність помічати деталі у період розвитку та формування дитячого організму. Безліч проблем у зрілому віці пов'язане саме з порушеннями та деформаціями, непомічених у дитинстві. Наприклад, клишоногість, як набутий стан, а не фактор спадковості. Найпоширеніша причина цього явища – це не правильна постановка ніжок при ходьбі через слабкість м'язово-зв'язувального апарату. Здавалося б, як можна вплинути на цю ситуацію. Однак вихід завжди знайдеться, якщо вчасно звернутися за допомогою до фахівця.

Настійно не рекомендується діагностувати деформації будь-якого типу самостійно, щоб уникнути постановки помилкового «діагнозу» та погіршення поточного стану!!

Як себе проявляє себе варусна деформація стопи

Варусне викривлення стопи або прообразна деформація, формується поступово і практично з перших симптомів набуває своїх обрисів.

Ознаками може бути:

  • Якщо зовнішній край стопи опущений, а внутрішній відповідно піднятий. При цьому великі пальці дивляться усередину;
  • Склепіння стопи звернені один на одного, а не як належить паралельно підлозі;
  • Суглоби «завалені» назовні щодо центральної осі;
  • Ноги малюка погано згинаються у колінному суглобі;
  • Відстань між ногами збільшується з причини поступової деформації у всіх структурах ноги.

Викривлення, очевидно, позначається на функціонуванні опорно-рухового апарату. Якщо спочатку йдеться лише про дискомфорт та естетичну складову, то за відсутності подальшого лікування варусна деформація провокує проблеми із суглобами, м'язово-зв'язковим апаратом ніг і навіть із хребтом.

При виявленні однієї або більшез вищеперелічених ознак краще звернутися до спеціаліста для обстеження. Тільки лікар може визначити, чи є характерна для захворювання симптоматика, і на якій стадії розвитку варусна деформація. У ході дослідження буде поставлено точний діагноз та розроблено методологію лікування.

Антиварусне взуття для дітей як один із методів корекції

Комплексна терапія найчастіше включає носіння ортопедичного взуття. Антиварусне взуття має низку специфічних деталей, вкладених у корекцію прогресуючого викривлення.

Жорсткий задник (берц), що фіксує таранно-п'ятковий і гомілковостопний суглоби, є одним з основних атрибутів ортопедичного взуття. Він є основою для розвитку суглобових поверхонь і перешкоджає подальшому розвитку деформації. Внутрішнє крило жорсткого берця продовжено до великого пальця та сприяє правильному розподілу навантаження на несформовану ніжку дитини за рахунок надійної фіксації пальців та п'яти.

Специфічна форма переднього відділу та внутрішньої частини взуття сприяє відведенню стопи на 8–11 градусів, тим самим коригуючи деформацію відділу та повертаючи його до коректної вихідної позиції.

Підошва ортопедичного взуття також має своєрідний рельєф. Каблук Томаса, інтегрований у більшість моделей, допомагає розподілити навантаження на ногу і сприяє пом'якшенню віддачі в відділ п'яти при ходьбі. Його особливу форму відразу не помітити і на перший погляд може здаватися, що він не відрізняється від звичайного. Однак у ході експлуатації переваги даного типу підошви стануть очевидними.

Застібки або спеціальне шнурування так само не просто елемент, їх завдання задати оптимальний рівень фіксації, необхідний у кожному конкретному випадку. Крім того, фіксуючі елементи в ортопедичному взутті дуже якісні та зносостійкі.

Чи є антиварусне дитяче взуття у наших магазинах?

Офлайн та онлайн магазини «Лінія Здоров'я» можуть запропонувати широкий асортимент дитячого ортопедичного взуття антиварусної спрямованості. Взуття на будь-який сезон у найцікавіших дизайнах вже чекає на полицях наших магазинів. Фахівці наших магазинів нададуть консультацію у будь-якому зручному для вас режимі та допоможуть у виборі потрібної пари взуття.