Ортопедичні босоніжки дитячі

Показано з 1 по 24 з 96 (всього 4 сторінок)

Дитячі ортопедичні босоніжки

Дитячий організм стрімко розвивається, іноді зовсім не надаючи можливості вловити якісь локальні зміни. Як правило, у момент, коли батьки помічають схильність у дитини до клишоногості або плоскостопості стопа вже має викривлення через відхилення від осі. Деформація нижніх кінцівок у дітей не рідкісна скарга, з якою звертаються до профільних фахівців. Джерелом цього явища вважається незміцніла система м'язів і зв'язок, податливі тканини схильні розтягуватися, що проявляється у «завалюванні» чи «виворіт» стопи. Якщо відхилення від норми не вроджені і не є чинником спадковості, то виправити ситуацію можна на ранніх стадіях і без складних маніпуляцій. Застосування спеціального взуття зі специфічним видом устілок допомагає покращити стан кінцівки та вплинути на формування конкретних її частин. Ортопедичне взуття сприяє формуванню правильних склепінь арки та вигинів стопи, а також підтримує в анатомічно правильному положенні весь м'язово-зв'язувальний апарат ступні. Усі деталі вибору пояснить на початковому етапі лікар ортопед, виходячи з результатів огляду та детальної діагностики, якщо така буде потрібна. Придбати спецвзуття на підставі самостійної діагностики або рекомендацій некомпетентних осіб (люди, які не мають відношення до медицини або не працюють із товарами цієї групи) настійно не рекомендується!

Відмінні ознаки дитячого ортопедичного взуття

Вибір будь-якого дитячого взуття ціла історія, адже хочеться, щоб комфорт доповнився не тривіальним дизайном. А коли йдеться про коригуюче взуття уява відразу малює образ своєрідних непоказних моделей, але сучасний асортимент здатний відразу ж розвіяти цей стереотип. Взуття з ортопедичним ухилом виглядає нічим не гірше, ніж стандартне, але при цьому має свої нюанси. Ми спробуємо коротко, але ємно описати.

Навіть у профілактичних моделях передбачений жорсткий задник, ні, він зовсім не натирає, оскільки пом'якшений внутрішнім м'яким покриттям, а в місці прилягання до сухожилля передбачена м'яка подушечка. Мова тут швидше про щільнішу структуру шкіри, або іншого матеріалу, з якого виготовлена пара. Така деталь важлива для утримання ноги в межах осі, п'ята закріплена і не завалюється убік.

Спеціальні колодки та підбори Томаса. Зрозуміло, без підошви правильної форми з відповідного матеріалу домогтися правильного розподілу навантаження на ногу і, власне, її анатомічного становища буде складніше. Для ортопедичного взуття використовуються легкі та пластичні матеріали, які мають гарну амортизацію і не обтяжують взуття.

Застібки, або навіть ціла система застібок. Фіксація взуття на нозі повинна знаходитися в межах оптимального або необхідного за вказівкою лікаря. Застібки з якісними липучками – ідеальний варіант для цього завдання, оскільки їх за допомогою легко та просто змінювати інтенсивність фіксації на різних ділянках стопи.

Устілки для взуття. Тут все індивідуально і залежить від того, профілактичного чи коригувального підходу вимагає ситуація. Устілки для підтримки та формування правильних склепінь найбільш простий варіант, більш специфічні різновиди інтегруються у взуття на замовлення, що позбавляє можливості придбати їх миттєво в будь-якому салоні.

Види босоніжок

Профілактичні моделі призначаються для попередження появи патологій та формування анатомічно правильних згинів та положення ніг. Особливістю взуття є стандартна висота щільного задника і поздовжній/подовжньо-поперечний супінатор.

Для корекції плоскостопості та плоско-вальгусної деформації стоп на ранній стадії призначають лікувально-профілактичні моделі, які припускають наявність устілки з більш вираженим супінатором та високого задника.

Лікувальні моделі босоніжок розроблені з упором на корекцію вираженої вальгусної або варусної деформації та інших патологій у розвитку кістково-зв'язкового або кістково-м'язового апарату.

Нагадаємо, що будь-який із вищезгаданих видів повинен бути рекомендований або призначений лікарем ортопедом після огляду.

Чи можна купити дитячі ортопедичні босоніжки у нашому магазині?

Так, магазин «Лінія Здоров'я» готовий запропонувати вашій увазі широкий асортимент босоніжок для дітей з натуральних матеріалів та в різних варіантах дизайну. Наші консультанти допоможуть підібрати та замовити найкращу пару від відомих брендів ортопедичного взуття.