Кросівки ортопедичні для дітей

Показано з 1 по 22 з 22 (всього 1 сторінок)

Дитячі ортопедичні кросівки

У дитячому організмі все тендітне і пластичне та на опорно-руховий апарат ще чекають довгі роки розвитку. Багато процесів відбудуться самі собою, оскільки для них не потрібні особливі умови. Однак для окремих частин тіла та формування їх структур потрібна певна основа та допоміжний комплекс заходів. Оскільки профілактика завжди краща за лікування, отже, старт превентивних заходів відкладати не рекомендується.

Перші кроки дитини - є сигналом того, що розвиток йде своєю чергою. Будь-який рух приводить батьків у стан захоплення та гордості. Невпевнена хода переростає у короткі ритмічні перебіжки завдяки рівновазі. У період формування у дитини ходи важливо звертати увагу на те, як вона ставить ноги, оскільки вже на даному етапі можуть бути виявлені деякі нюанси, вони можуть мати тимчасовий характер або стати сигналом для консультації у ортопеда. Йдеться про можливу деформацію стопи, яка ще не зміцніла і схильна до зміщення всередину або назовні. Схильність до варусної чи вальгусної деформації можна вчасно скоригувати носінням ортопедичного взуття та фізіопроцедурами.

Особливості та функції ортопедичного взуття для дітей

Ортопедичні моделі взуття не мають яскраво виражених ознак, якщо випадок не винятковий. Пара, наприклад, ортопедичних кросівок відрізняється від такої ж звичайної пари, декількома деталями, які не помітні візуально до моменту детального вивчення. Правильні рельєфи підошви та спеціальні устілки не відразу впадають у вічі, проте мають колосальне значення для формування анатомічно правильних згинів ступні.

Устілки у взутті мають ключове значення, будь вони профілактичними або з коригуючими елементами (супінатори, пронатори). Завдяки такій, простій, на перший погляд, речі можна запобігти розвитку плоскостопості, скоригувати вальгусний напрямок стопи, задати виразність склепіння арки ступні.

Специфічний рельєф підошви відповідає за амортизацію при контакті із землею, розподіляє навантаження на стопу та задає коректне положення для ноги.

Широка носова частина взуття, також не просто дизайнерське рішення. Для того, щоб нога знаходилася в стані раціонального комфорту, без обмеженості, але без зайвої свободи, взуття розробляється за певними лекалами.

Якщо пара кросівок виконана з дотриманням критеріїв виготовлення ортопедичного взуття, вона обов'язково виконує свої основні функції. Терапія із застосуванням спеціальних устілок, найімовірніше, не відразу принесе свої плоди і буде дещо дискомфортна, для ноги, яка звикла до звичайного взуття, проте це необхідний захід у боротьбі за здоров'я вашої дитини.

Кросівки як різновид ортопедичного взуття

Багато хто погодиться, що зручніше за кросівки взуття практично немає. Легкі і пружні, добре доповнюють більшу частину гардеробу, вони, як само собою зрозуміле купуються, для себе і для дітей. Керуючись кращими намірами, батьки купують стильні моделі, які начебто відповідають усім критеріям зручності та практичності. Однак більшості моделей мас-маркету не вистачає такої корисної функції, як турбота про здоров'я ноги. Саме цим відрізняється ортопедична пара кросівок, оскільки спочатку змодельовані так, щоб дитяча нога на стадії формування знаходилася в правильному положенні. За дотримання цих умов відповідають кілька деталей, які будуть згадані нижче.

Ущільнений задник. Ця модифікація утримує п'яту в межах центральної осі. Очевидна перевага у тому, що нога не завалюється убік і деформується під впливом зайвих амплітудних рухів.

Система смарт-шнурівки або липучок покращує фіксуючі властивості та просто зручна у використанні. Такі застібки не розстібаються в невідповідний момент і їх легко та швидко фіксувати на ніжці.

Матеріали для підошви. Для безпеки і створення необхідного ортопедичного ефекту підбираються матеріали, що мають ряд властивостей, наприклад: нековзкий, легкий, в міру пластичний.

Натуральні матеріали верхньої частини та устілки з антибактеріальним ефектом створюють хорошу циркуляцію повітря і перешкоджають розвитку бактеріального середовища всередині кросівок.

Всі ці переваги коштують грошей, які ви за них віддаєте, оскільки звичайна пара взуття, навряд сприятиме формуванню анатомічно здорової стопи, що дуже важливо для всієї опорно-рухової системи.

Де можна придбати дитячі ортопедичні кросівки?

Пару дитячих кросівок ви можете вибрати та купити у нашому онлайн-магазині «Лінія Здоров'я» самостійно або ж, звернувшись за допомогою до консультантів. Також ви можете звернутися за допомогою безпосередньо до нашого ортосалону.