Ортопедичні туфлі дитячі

Показано з 1 по 17 з 17 (всього 1 сторінок)

Дитячі ортопедичні туфлі

Дитина освоює навичку пересування поступово, головне її завдання - це рух уперед та освоєння нових видів активності. Він все робить на інтуїтивному рівні, поки не надаючи значення деталям, у той час як батькам необхідно акцентувати увагою не лише на маленьких перемогах малюка, а й на тому, як він ставить ніжки під час ходьби. Поки зв'язки і м'язи дитини ще м'які, вони тримають незначно і можуть деформуватися при ходьбі в різні боки, тим самим формуючи звичку ставити ступню неправильно. Звідси надалі виникає плоскостопість і клишоногість. Кінцевий діагноз – варусна або вальгусна деформація, як правило, звучить вже в кабінеті ортопеда. Початкові передумови до неправильної позиції ступні чи початкової стадії утворення викривлення легше виправити, не вдаючись до складної терапії. Носіння правильного взуття, як би дивно це не звучало, може допомогти позбавити дитину і вас від низки проблем, пов'язаних із опорно-руховою системою у майбутньому.

Призначення ортопедичного взуття

Від правильного взуття залежить багато чого. Хоч ми і звикли до того, що взуття, перш за все, має бути стильним і комфортним, але це далеко не найважливіші критерії. Насамперед, у нього захисна функція, а потім вже формуюча або підтримуюча. Властивості формувати або підтримувати виражаються у ряді ознак, що поєднують ортопедичне взуття як вид. Залежно від того якої спрямованості пари, вона буде оснащена певними деталями.

Анатомічна підошва. Важлива основоположна, у будь-якій моделі, оскільки хороша основа (у міру пластична, в міру жорстка, виконана з певною рельєфністю) забезпечує оптимальний контакт ніг із твердою поверхнею.

Спеціальні устілки від профілактичних до лікувальних – особлива деталь у ортопедичному взутті. Вони формують правильні склепіння арки стопи та коригують (за наявності супінаторів чи пронаторів) конкретний вид деформації.

Ущільнений задник. Для оптимальної фіксації п'яти з усіх боків взуття виготовляється з жорстким задником, який не дозволяє даній частині ступні коливатися і завалюватися при ходьбі.

Ці нюанси у взутті, спочатку здаються дуже незвичними і навіть можуть створювати певний рівень дискомфорту. Однак тимчасові незручності коштують кінцевого результату – у вигляді здорових нижніх кінцівок і не лише.

Ортопедичні туфлі для дітей риси

Туфлі досить функціональна модель взуття. Їх можна носити в непогоже літо або тепле міжсезоння, як буденний або святковий варіант. Дитячі туфельки мають особливу чарівність завдяки особливим дизайнам та прикрасам. І пара ортопедичних туфель мало чим відрізняється від звичайних візуально. Проте відмінності все ж таки є і вкрай позитивні.

Ортопедичні туфлі мають розширену носову частину для вільного розташування пальців та їхнього найкращого розташування щодо взуття та один одного. Здавалося б, таке рішення мало б зіпсувати зовнішній вигляд пари, проте дизайнерський підхід професіоналів вдало вписує цю деталь у загальну концепцію.

Внутрішня частина такого взуття не має грубих стиків та швів, завдяки особливій техніці обробки та скріплення. Отже, ризик натерти мозолі в перший же шкільний день нижче, ніж у звичайній.

Натуральні матеріали для виготовлення. Взуття зі шкіри або нубуку, має низку властивостей, так високо оцінених у взуттєвій справі. Повітропроникність натуральних матеріалів сприяє хорошій циркуляції повітря, за якої нога менше потіє.

Устілки зі специфічними коригуючими елементами. Вигляд цього виду устілок сам собою зруйнує сумніви щодо її схожості чи ідентичності зі звичайною.

Підошва як і позначалося вище, дуже важливий елемент ортопедичних туфель. Каблук Томаса виділяється фактурно та його легко відрізнити від звичайного, завдяки його хвилеподібній формі у місці контакту із землею.

Всі ці та інші деталі, і нюанси ви можете вивчити особисто в будь-якому ортопедичному салоні. Досвідчені консультанти вичерпно роз'яснять і покажуть на конкретному прикладі, у чому відмінність звичайного взуття від спеціалізованого.

Чи можна купити ортопедичні туфлі для дітей у Лінії Здоров'я?

Так, наш ортосалон та офлайн магазин до Ваших послуг. «Лінія Здоров'я» вже багато років співпрацює з найкращими виробниками ортопедичного взуття за найкращими цінами. Ви можете отримати компетентну допомогу у виборі від наших менеджерів і консультантів, з будь-якого питання, що цікавить вас і входить до компетенції наших фахівців.