Устілки ортопедичні

Показано з 1 по 19 з 19 (всього 1 сторінок)

Ортопедичні устілки для дорослих і дітей

Дитячі та дорослі ортопедичні устілки використовуються для корекції і лікування плоскостопості і різних форм деформацій стопи. Наприклад, плоско - вальгусна деформація або поперечна плоскостопість.

Види устілок

Розрізняють індивідуальні ортопедичні устілки і устілки, які зроблені за розмірами середньостатистичної стопи. Індивідуальні ортопедичні устілки мають ряд переваг, але відрізняються високою ціною. Звичайні заводські устілки в більшості доступні за невисокою ціною, але є ймовірність не точної відповідності для вашої ноги. Далі ми будемо говорити про заводські устілки. Крім цього є ортопедичні устілки, які застосовуються при різних видах плоскостопості і деформацій стопи. Розрізняють профілактичні та лікувальні ортопедичні устілки.

Будова устілок і матеріали

Більшість ортопедичних устілок націлені на лікування стандартних видів плоскостопості — поздовжня плоскостопість, поперечна плоскостопість і їх поєднання. Тому конструкція їх містить тільки фізіологічні елементи — це повторення внутрішнього поздовжнього зводу стопи і/або пілот під поперечний звід стопи. Такі устілки можуть виконувати і профілактичну роль в залежності від розмірів і форми підтримуючих елементів для склепінь стопи. Є устілки, які націлені на корекцію деформацій стопи, наприклад вальгус п'яти або плосковальгусная деформація стопи. Такі устілки містять, крім елементів, що підтримують звід стопи, ще й коригуючі елементи, наприклад супінатори або пронатори. І ті й інші ортопедичні устілки ви можете купити в магазині Лінія Здоров'я в Києві.

Ціна ортопедичних устілок

Вартість ортопедичних устілок залежить від складності конструкції, матеріалів з яких виготовляється устілка і технологій виготовлення устілок. Ортопедичні устілки виготовлені з сучасних матеріалів, які розроблені спеціально для ортопедії, мають більш високу ціну. Відповідно, при використанні звичайних матеріалів - ціна нижча.