Небулайзери

Показано з 1 по 24 з 64 (всього 3 сторінок)

У багатьох, при першій необхідності обзавестися апаратом для інгаляційних терапій, виникає безліч труднощів. Однією з них є питання, що таке небулайзер і чому це не інгалятор?

У спробах знайти відповідь на цей, здавалося б, просте питання все досить часто натикаються на величезну кількість інформації, яке клопітно відображає суть питання. Багато хто стверджує що, ніякої різниці немає, і в той же час ця різниця присутня, навіть по самому опису цих приладів.

Так все ж, що таке небулайзер?

І так небулайзер - це спеціальний пристрій, за допомогою якого проводяться інгаляційні процедури в лікувальних і профілактичних цілях.

Якщо відкрити будь-яке визначення інгалятора, то суть там буде абсолютно точно така ж. Так чому ж існують цих два однакових поняття?

Небулайзер і інгалятор - різниця є!

У небулайзера з його побратимом величезна кількість однакових характеристик - застосування, види, способи використання, рекомендації і т.д. Фактично це два однакових апарату, але тут ми зробимо акцент саме на тому, що їх відрізняє.

Насправді у небулайзера з інгалятором відмінності настільки тонкі, що в більшості випадків вони не мають ніякого значення. Можливо раніше, все було зовсім навпаки, але зараз це саме так.

Для початку слід усвідомити, що небулайзер має своє походження від слова «хмара», а інгалятор від «вдихаю». Спочатку небулайзер був саме підвидом апаратів для інгаляції, тому що спочатку все інгалятори були порошковими, аерозольними і паровими або «хмарними». Сучасні небулайзери мають зовсім інший принцип роботи і через це стираються кордони між назвами.

У чому ж тонкощі відмінності небулайзера?

В цілому, відмінності цих інгаляційних апаратів існують при розгляді їх з різних позицій. Їх можна розділити на 3 основні категорії.

 З точки зору назви і методики. Як вже говорилося раніше, слово «небулайзер» походить від «хмара» (nebula) і застосовувалося воно до інгалятора використовують пар для випаровування лікарських засобів і доставки їх в легені. Тому, небулайзером називають парові інгалятори.

З точки зору лікарів. Хоч сьогодні і вже мало значення має назву цих апаратів, але деякі лікарі називають небулайзерами апарати, які можуть мати можливість підлаштовуватися під необхідні розміри дроблення частинок, для їх досягнення певних ділянок легень (верхні, нижні дихальні шляхи).

З точки зору перекладу. Це досить цікавий спосіб називати апарати для інгаляції, але він має місце бути. Деякі люди називають апарати інгалятор небулайзер, поєднуючи при цьому їх переклад. Виходить звичайно не зовсім так, але приблизний зміст за таким словосполученням зберігається як «вдихаю хмара».

Що ж все таки купувати небулайзер або інгалятор?

Щоб це зрозуміти більш наочно ось дві фотографії: справа інгалятор, і а зліва небулайзер.

Так вони однакові. В цьому і полягає суть. Зараз кордону між цими назвами абсолютно стерті і небулайзери в будь-якому інтернет-магазині, аптеці або лікарні називають виходячи з того, як кому більше сподобатися.

 

Тому якщо Вам необхідно купити апарат для інгаляції абсолютно неважливо що Ви візьмете інгалятор, небулайзер або інгалятор небулайзер.

На що дійсно варто звернути увагу так це на вимоги до апарату при виборі конкретної моделі.

Як вибрати небулайзер?

Вибрати небулайзер можна виходячи з певних вимог до апарату.

В першу чергу потрібно знати які лікарські апарати будуть використовуватися в небулайзере. Небулайзер не є універсальним апаратом. Його технічні характеристики задають його можливості. В першу чергу це впливає на можливість впливу на лікарські засоби і на рівень їх дроблення. Отримана в результаті впливу небулайзером емульсія зможе потрапити в певні ділянки легких, в залежності від того наскільки дрібно небулайзер здатний роздрібнити ліки. А деякі препарати, для активації і досягнення максимальної ефективності терапевтичної дії, повинні проходити в чітко встановлені відділи легень. Тому, то на які розміри частинок дробить ліки небулайзер, слід звертати увагу в першу чергу. Дроблення і доставка речовин в легені - це основна функція небулайзерів. Тому вона основна. Подальші критерії підбору відповідають лише зручності користувача.

На що ще варто звернути увагу?

При виборі можна враховувати:

  • Тип небулайзера;
  • Рівень шуму;
  • переносимість;
  • догляд;
  • продуктивність;
  • Комплектація.

Тип небулайзера швидше відноситься до попереднього пункту. Залежно від того компресорний, ультразвукової, МЕШ або парової це небулайзер, в ньому можна використовувати допустимі лікарські препарати.

Продуктивність небулайзера також має чимале значення, тому що в деяких випадках просто необхідно швидке виробництво лікарського аерозолю або пара.

При виборі комплектації небулайзера, слід розуміти хто, як часто і навіщо їм буде користуватися. Виходячи з цього потрібно передбачити наявність, наприклад, дорослої і дитячої маски, розпилювачів, насадок для носа і горла.

Інші характеристики, відносяться лише до створення комфортних умов при використанні. Так наприклад рівень шуму впливає загальні умови використання апарату, комфорт користувача і оточуючих його людей. Догляд визначає час витрачений на його очищення після використання і необхідність часто докуповувати витратні матеріали, такі як фільтри. А переносимість небулайзера - це характеристика, яка дуже важлива для людей, які часто подорожують або постійно знаходяться в різних місцях.

Так, наприклад, якщо Вам зараз потрібен небулайзер для дитини, для профілактики ГРВІ, при цьому Ви досить часто переміщується з дитиною і непогано було б, щоб про всяк випадок цей апарат могли використовувати ще і дорослі, то Вам ідеально підійде небулайзер NEC-28 Comp Air Omron, що володіє всіма характеристиками під перераховані критерії.

Застереження при використанні небулайзерів.

Незважаючи на досить сильну поширеність цих апаратів, не варто забувати, що це медичний прилад. Тому завжди слід консультуватися з лікарем, в першу чергу при виборі небулайзера, а в подальшому щодо його використання і призначення апаратів.

Не варто самостійно вибирати ніж проводити інгаляції. Пам'ятайте, що самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я!

Не слід також використовувати масляні і трав'яні розчини при інгаляції небулайзером. Це не тільки посприяє поломки самого апарат, а й також може дуже серйозно нашкодити здоров'ю.

Також не слід використовувати небулайзер дуже часто і при будь-яких можливостях. Така терапія може призвести до подразнення слизових органів і погіршення загального стану. Нагадуємо, що найкраще про процедуру використання небулайзера дізнатися у Вашого лікаря.

Де купити небулайзер?

Якщо Ви вже визначилися з вибором, то кращого місця ніж наш інтернет-магазин годі й шукати. У нас досить широкий асортимент, професійні консультанти і індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Для того щоб купити небулайзер у нас достатньо оформити замовлення на сайті або зателефонувати 097-870-66-16. Наші консультанти завжди будуть раді допомогти Вам купити небулайзер саме під Ваші індивідуальні критерії.

Крім того ми можемо оформити Вам доставку до дверей, якщо Ви живете в Києві або відправити небулайзер в будь-який інший місто України: Дніпро, Харків, Львів, Одесу, Запоріжжя, Полтаву, Кропивницький і т.д.