Бандажі для коліна

Показано з 1 по 24 з 102 (всього 5 сторінок)

Бандажі на колінний суглоб

Колінний суглоб крихка об'єднувальна ланка між стегнової і великогомілкової кісткою. Свого роду "шарнір" дозволяє приводити нижню кінцівку в стан згинання / розгинання, тим самим дозволяючи виробляти більшість базових для нас рухів, які ми сприймаємо як само собою зрозуміле. Однак зміни в біомеханіці коліна здатні значно змінити ставлення до нього, як до значущої складової.

Функціональність коліна забезпечують: сухожилля, надколінок, хрящове утворення, меніск, представлений латеральної і медіальної частиною і 4 зв'язки. Не складно припустити, як легко травмуються зв'язкові утворення зі сполучної тканини або ж меніск. Саме тому, вони потребують захисту при спортивній активності і під час фізичної праці.

Захворювання і травми колінного суглоба

Серед найбільш поширених травм і захворювань колінного суглоба можна виділити синовіт, тенденіт, бурсит, гоноартроз, подагру.

Перших три захворювання являють собою запальний процес різних частин суглоба.

Колінний суглоб, в порівнянні з іншими, найбільш схильний до синовіту. Запалення синовіальної оболонки призводить до надмірного утворення синовіального ексудату і утворення набряку і характерної припухлості над колінної чашкою.

Бурсит - запалення суглобової капсули (сумки) з накопиченням рідини. Виражається так само в одутлості в зоні запального процесу.

Запалення сухожилля називають тендинитом. Тендинопатія розвивається при ненормованих фізичних навантаженнях (як правило, у спортсменів) і через знос, обумовлений віковими змінами.

Артроз коліна або гоноартроз - витончення хрящової тканини. На початкових стадіях, захворювання проявляє себе не дуже вираженим болем, однак, виявлений невчасно прогресуючий артроз може набувати запального характеру і, як наслідок, більш виражену інтенсивність больового синдрому.

Подагра, характерне для людей похилого віку захворювання, яке проявляється вогнищем запалення в місці відкладення кристалів моноурата.

Що ж стосується травм, найбільш численними діагнозами, поставленими в кабінеті травматологів і хірургів, є: вивихи, удари, розтягнення, розриви зв'язок і меніска, нестабільність суглоба, перелом надколінка.

Будь-які не приємні відчуття в колінах, що мають не епізодичний характер, можуть свідчити про розвиток захворювання на ранніх стадіях. Виявлену на ранніх стадіях проблему легше і менш затратно вирішувати, отже, вчасно призначений візит до лікаря може істотно поліпшити ваше самопочуття. Однак навіть при виявленні хронічних станів або травм / захворювань з ускладненнями, сучасній медицині є що запропонувати. Сучасний ринок ортопедичних виробів і хірургія можуть дати другий шанс вашим суглобам.

Бандажі для коліна і їх роль в терапії 

Асортимент бандажної продукції для суглобів дуже великий. Бандажі на колінний суглоб одни з найчисельніших видів серед ортопедичних пристосувань.

  1. Компресійні бандажі виконані з еластичних матеріалів, вони надають фіксацію м'яких тканин і суглобів, якщо є не значні травми. Ефект, який надає виріб, допомагає знизити вираженість больового синдрому за рахунок зняття лімфатичного набряку. Так само еластичні бандажі можна використовувати в якості захисного пристосування під час тренувань.

  2. М'які бандажі і фіксатори для коліна призначаються в якості підтримки колінної чашечки за допомогою ременів або пателлярного кільця. Також їх використовують як засіб реабілітації після зняття гіпсової пов'язки.

  3. Бандажі для напівжорсткої фіксації використовуються при необхідності більш відчутних заходів іммобілізації або стабілізації. Поєднання більш щільних матеріалів, ребер жорсткості і ременів для додаткової фіксації, дозволяє обмежувати рух в області, не обмежуючи загальну рухливість кінцівки. 

  4. Жорстка фіксація має на увазі застосування бандажів з алюмінію або пластику, із застосуванням шарніра для дозованого обмеження в стані згинання/розгинання. Поліцентричні шарніри розраховані на різний ліміт кута обмеження, в залежності від показань пацієнта. Такі пристосування розраховані на: іммобілізацію при складних травмах і переломах, період реабілітації після травм і хірургічного втручання.

Бандаж на коліно можна купити в Києві в нашому ортопедичному салоні, де ви можете візуально оцінити якість обраної продукції. Так само продукцію можна придбати в інтернет - магазині, де ви можете купити бандаж для коліна з доставкою по всій Україні.