Зволожувачі та очищувачі повітря для дому та робочих приміщень

Показано з 1 по 24 з 26 (всього 2 сторінок)

Зволожувачі, очищувачі та озонатори для повітря

Чим ми дихаємо?

Є один нюанс, на який ви можете не звертати уваги в стінах власного житла, однак, він безсумнівно впливає на якість життєдіяльності. Мова про якість повітря і його зволоженості. Підсумовуючи більшість даних, з питання норми вологості повітря в будинку, можна прийти до висновку, що вона повинна становити в період холодів 30-40%, а в теплу пору року 40-65 %. Такі показники, на думку фахівців здатні підтримувати баланс зволоженості повітряного простору, тим самим, захищаючи наші слизові від пересихання. Найбільш не приємні наслідки чекають власників чутливих очей і контактних лінз. Пересихання слизової і рогівки призводить до відчуття дискомфорту і різі в очах. Сухе повітря в квартирі, з великою часткою ймовірності знизить захисний бар'єр для проникнення мікрочастинок у ваші легені через носоглотку. Поступово погіршується стан шкіри. Ви можливо і самі помічали, що шкірні покриви швидко висихають навіть після відвідування душу, залишається відчуття стягнутості.

Недозволожене повітря здатне приносити шкоду рослинам і предметам. Порушений мікрокліматичний фон дає про себе знати псуванням паркету і меблів з натуральних матеріалів, в'яненням рослин, підвищеним пилоутворенням. 

Причин погіршення мікроклімату в вашому житловому просторі може бути кілька. 

Перше. Полягає в зниженій циркуляції повітря, відсутність щоденного провітрювання призводить до застою і утворення умов не накопичення і розвитку хвороботворних мікробів і алергенів. Подібні умови погано позначаються на мешканцях, що мають алергію або хронічні захворювання дихальних шляхів. 

Друга. Безліч необхідних і не дуже електричних приладів, що банально перегрівають повітря, особливо в зимовий період, коли доводиться вдаватися до допомоги обігрівальних пристроїв.

Третя. Використання кондиціонуючих приладів, здатних не тільки на охолодження і обігрів, але і на накопичення мікроорганізмів і пилу. Без належного обслуговування фільтра, за допомогою будь-якого виду очищення, Кондиціонер швидко переходить з розряду пристрою для створення комфорту, в розряд безперервного пристосування для циркуляції мікробів.

Оптимальний варіант для усунення даних факторів може бути представлений придбанням приладів для очищення і зволоження повітря. Окремим, не менш корисним приладом в даному сегменті так само може стати освіжувач. Кожне з пристроїв володіє індивідуально корисними якостями, однак для посилення ефекту і економії рекомендуються моделі змішаних видів.

Види приладів для оптимізації мікроклімату і переваги кожного з них

Зволожувач повітря

Прилади розрізняються за принципом роботи і способом впливу на повітря. Існують 3 основні, найбільш часто використовувані, зволожуючі технології: холодне випаровування, гаряче випаровування, ультразвукова мембрана. Які саме зволожувачі повітря найбільш ефективні, вам допоможуть розібратися відгуки та рекомендації.

Зволожування холодним паром, такий варіант вважається класичним. Він виконує свою головну функцію завдяки інтегрованому всередину виробу вентилятору, через який повітря, потрапляючи всередину, проходить очищення за допомогою спеціальних фільтрів. Досягаючи рідини, збагачується нею, і на виході Ви отримуєте насичене вологою повітря. 

Продукти на основі технології гарячого випаровування. Має подібний з попереднім видом, принцип роботи. Однак тут для збагачення вологою повітря, вода попередньо нагрівається, перетворюючись в пар, і за допомогою вентилятора виходить назовні.

Зволожувачі з ультразвуковою мембраною. Вода зі спеціалізованого резервуара, потрапляє на спеціальну пластину за рахунок коливань ділитися на краплі і дрібнодисперсні частинки. Проходячи через стадію формування парового хмари, яке згодом, розвіюється по кімнаті за допомогою розпилювача.

Очищувачі повітря

Прилади даної групи відрізняються способом фільтрації і очищення повітря. Виділяють: механічну, адсорбуючу, фотокаталітичну, електростатичну, фільтрацію водою.

Прилади механічного очищення. Фільтрують забруднене повітря, за допомогою спеціальних фільтрів, які поглинають і утримують частинки всередині.

За адсорбуючу чистку відповідають вугільні фільтри. Фільтрація повітря відбувається за допомогою притягування і адсорбції мікробів частинками активованого вугілля.

Пристрої з фотокаталітичним типом очищення. Знезаражують повітря, що надходить назовні за допомогою ультрафіолетового випромінювання.

Електростатична фільтрація, являє собою очищення іонізуючим фільтром. Такий вид впливу здатний очищати повітря від найдрібніших частинок і вважається одним з найбільш ефективних. 

Фільтрація повітря водою або "мийка повітря". Вид фільтрації за допомогою втягування повітря всередину, і поетапного очищення за допомогою спеціального поглинаючого фільтру і води.

У переважній кількості приладів, застосовується від двох типів технологій фільтрації відразу. Таким чином досягається багаторівнева ще більш якісна очистка повітря. Очищувачі для повітря працюють безшумно, що дозволяє запускати цикл перед сном. Автоматична функція відключення дозволяє так само залишати прилад без контролю, не переживаючи про перегрів.

Освіжувачі повітря

Прилади з цілком очевидними функціями освіжають повітря і мають ароматерапевтичні властивості. Прості у використанні вироби зроблять обстановку в будь-якій кімнаті більш затишною і умиротворять ваш сон. Також, якщо ви побажаєте, то зможете додати в ємність спеціальні аромамасла. Так само деякі виробники оснащують свій продукт світловим підсвічуванням, що змінює кольори, таким чином освіжувач може виступати в ролі нічника.

Які продукти представлені на сучасному ринку

Приладів для створення оптимального мікроклімату в будинку безліч. Практично у кожного виробника в категорії кліматичних пристроїв, ви знайдете хоча б пару моделей кожного виду. Від простих до складних гібридних форм. Розрахованих на різну квадратуру приміщень і різний функціонал. Рекомендуємо звертатися за допомогою до консультантів нашого магазину «лінія Здоров'я» при здійсненні покупок, для швидкого пошуку необхідного приладу, за допомогою кваліфікованої допомоги.