Бандажі підтримуючі напівжорсткі

Показано з 1 по 24 з 144 (всього 6 сторінок)

Напівжорсткі бандажі

У повсякденному щільному графіку складно знайти час на повноцінний відпочинок і своєчасне обстеження у фахівців, з огляду на це звернення за медичною допомогою відбувається вже по факту виникнення гострого або тривалого больового синдрому.

Безліч захворювань і патологічних станів виявляють себе не відразу і така відстрочка, як правило, впливає на інтенсивність вираженості симптоматики в подальшому. Больові відчуття можуть супроводжувати вас як при русі, так і в стані спокою. Факторами ризику часто є: попередні і давні (недоліковані) травми, не діагностовані деформації і захворювання, генетична схильність, закономірні вікові зміни в структурі локомоторною системи.

Загальний стан опорно-рухового апарату визначається нашим ритмом життя і рівнем обізнаності про наявність недуг. Цілком закономірно, що люди, чия сфера діяльності пов'язана з важкою фізичною працею або ж спортом, більш схильні до травматизму і профзахворювань. Люди ж, чия робота передбачає знижену рухову активність ( «офісні працівники» або «фрілансери») стають заручниками різного виду деформацій і пов'язаних з ними хвороб.

Серія повторюваних неприємних відчуттів повинна насторожити і спонукати до відвідування лікаря. Лікуючий фахівець визначить джерело і розробить персональну схему лікування. Крім усього іншого, пацієнту може бути призначений ортопедичний бандаж, градирень від м'якого до жорсткого, в залежності від характеру захворювання або травми.

Напівтверді бандажі є проміжною ланкою серед виробів фіксуючого типу. Їх відмінна риса - помірна ступінь фіксації (де 40-70%). Таким чином, іммобілізація зачіпає необхідну ділянку, не позбавляючи рухливості решті кінцівки.

Види бандажної продукції напівжорсткого типу

Видове різноманіття передбачає застосування, практично на будь-якій зоні або кінцівки.

«Кільця Дельбе» підвид бандажної продукції, призначення якого фіксація ключиць при травмах. Може так само бути використаний, як реклінатор для корекції постав

Бандажі, що підтримують для грудного і грудопоясничного відділу, показані при післяопераційної реабілітації на хребетному стовпі або грудному відділі, а так само при міжреберної невралгії, міозиті, пошкодженнях грудної клітини. можуть

Напівтверді пояса і корсети для попереково-крижової області. Продукт для помірної іммобілізації нижнього відділу поперекового стовпа і черевних стінок. Шляхом підтримки м'язів і зв'язок відбувається розвантаження в певній зоні, стабілізація фасеткових суглобів, зниження больових відчуттів при ревматизмі, грижах, розтягуванні поперекових м'язів.

Бандажі для вагітних. Виступають як пристосування для зниження навантаження на спину жінки в положенні. Періодами найбільш ефективного впливу вважають другий - третій триместр вагітності, на які припадає активне зростання маси плоду, а, отже, і навантаження на хребет, зокрема поперек. Фіксація відбувається за допомогою ребер жорсткості, розташованих на задній частині пояса або корсета, на животі же виріб виконано з м'яких, але при цьому еластичних матеріалів.

Бандажі для рухливих суглобових з'єднань і кінцівок

Вироби для верхнього і нижнього пояса кінцівок иммобилизируют суглоби і синовіальну (навколосуглобових) сумку. Наявність жорстких елементів сприяє стабілізації суглоба і утримання його в правильному положенні, протягом усього періоду реабілітації.

Іноді між бандажем полужесткой і жорсткої фіксації, на перший погляд, немає візуальної різниці, відмінності відчутні лише на рівні впливу. Саме тому, не варто вибирати бандажі без попередньої консультації у лікаря. Висновок лікуючого фахівця допоможе вам пройти лікувальний процес без ускладнень, а консультантам нашого магазину «Лінія Здоров'я» підібрати правильну модель. Не займайтеся самодіагностикою і самолікуванням, бережіть обмежені ресурси вашого здоров'я.