Рекомендації для успішного накладення пластиру

Рекомендації для успішного накладення пластиру

Автор: Дата: 05.07.2015 Переглядів: 1569 Коментарі: 0

Рекомендації для коректного накладання пластиру

Компанія 3М поділяє вашу зацікавленість та бажання надавати найкращу медичну допомогу Вашим пацієнтам. Вже понад 50 років компанія 3М займається співпрацею з медичними установами, розробляючи інноваційні, високоякісні продукти для догляду за шкірою та ранами та пропонуючи повний спектр освітніх матеріалів, щоб допомогти Вам у застосуванні цих продуктів.

Вибір відповідного виду пластиру

"Мені потрібний пластир для щоденного використання". Для цього випадку підійде 3М Мікропор на паперовій основі.

М'який, повітропроникний і повторюючий вигини, гарне зчеплення навіть при накладенні на вологу шкіру, ідеально підходить для закріплення пов'язок малих та середніх розмірів, легких трубок та пристроїв для виведення стом.

Перфорований пластир Транспор на поліетиленовій основі. Прозорий та пористий пластир легко знімається, забезпечує надійну адгезію для шкіри та трубок, можливість розриву у горизонтальному та вертикальному напрямках, забезпечує швидку та якісну адаптацію до будь-яких умов використання, ідеальний пластир для повсякденної фіксації трубок та медичних виробів.

"Перший пункт у списку моїх пріоритетів – надійне закріплення"

Пластир на основі шовкоподібної тканини, що характеризується сильною та надійною адгезією. Міцна тканина є стійкою до розтягування та дозволяє рвати її у двох напрямках. Ідеальний пластир для закріплення трубок та медичних виробів, фіксації об'ємних пов'язок, іммобілізації пальців рук та ніг та стабілізації шин на пальцях рук. Не рекомендований для використання при ранах із рясним ексудатом.

"Мені потрібен пластир для спеціального використання"

Сильний медичний адгезив забезпечує надійне закріплення на шкірі, пориста м'яка і неткана основа дозволяє шкірі дихати, підтримуючи її цілісність, розтягується, пристосовуючись до набряків, розтягувань шкіри і природних рухів шкіри, ідеальний для фіксації на ділянках шкіри, які можуть розтягуватися. , на лайнері пластиру надрукований малюнок у вигляді сітки для зручного розрізання відповідно до індивідуальних потреб.

Накладання пластиру

Пластир накладають без натягу на суху та чисту шкіру. Для захисту ділянок шкіри з підвищеним ризиком пошкодження можна поєднувати з рідким пластиром Кавілон (3М Cavilon), який не викликає подразнення. Спочатку наносять рідку плівку Кавілон, а потім пластир накладають поверх плівки після повного її висихання. Не рекомендується повністю обмотувати пластиром кінцівку. Якщо очікується утворення набряку, то для закріплення пов'язки або трубок використовують пластир, який розтягується або плівку, що самоклеїться.

Загальні правила накладання пластиру

Пластир накладають без натягу, обережно, але із зусиллям, розгладжуючи поверхню, щоб досягти максимального прилягання. Пластир повинен виступати хоча б на 1,5 см за край пов'язки. Не слід тягнути чи розтягувати пластир під час накладання. Якщо виникає набряк, необхідно послабити та повторно накласти пластир або замінити його, щоб знизити натяг.

Якщо необхідно стиснення

1. Перший відрізок пластиру накладають на шкіру без натягу з однієї сторони пов'язки і злегка притискають.

2. Однією рукою закріплюють пластир однією краї пов'язки, одночасно злегка розтягуючи наступний відрізок пластиру над пов'язкою.

3. Закріплюють пластир із протилежного краю пов'язки.

4. Відрізок пластиру без натягу притискають між двома краями пов'язки до шкіри. Здавлювання повністю досягається завдяки використанню кількох шарів матеріалу пов'язки, а не надмірно натягуючи пластир. Набряк шкіри під пов'язкою може призвести до утворення бульбашок, тому її необхідно зняти якнайшвидше.

Якщо є ризик набряку

При закріпленні пов'язки або трубок на ділянках шкіри з підвищеним ризиком виникнення набряку або гематом слід враховувати напрямок розтягування. Досвід показує, що накладання пластиру на м'якій нетканній основі паралельно хірургічному розрізу викликає менше ушкоджень шкіри внаслідок надмірного натягу порівняно з накладенням пластиру перпендикулярно до розрізу.

Зняття пластиру

Вирішальну роль у зменшенні кількості травм шкіри має правильне зняття пластиру. Послабте край пластиру. Якщо необхідно, придавіть невеликий шматочок пластиру до кута смужки, щоб схопити край. Притримуйте шкіру у фіксованому положенні одним пальцем. Повільно і обережно знімайте пластир у напрямку зростання волосся, утримуючи його близько до поверхні шкіри та відтягнутим назад уздовж лінії. Якщо пластир зніматиме під кутом, він тягне за собою епідерміс, підвищуючи ризик механічного пошкодження шкіри. Продовжуйте притримувати шкіру пальцем, переміщаючи його зі зняттям пластиру.

Продукти 3М безпечні, що підтверджується випробуваннями на накопичення подразнення у людей та багаторазовими шкірними пробами у пацієнтів. Продукти бренду ефективні завдяки багатостороннім випробуванням на добровольцях оцінкам застосування продуктів у клінічних умовах. Самоклеючі адгезивні матеріали 3М, які використовуються у всіх хірургічних пластирах 3М є гіпоалергенними, не містять природного латексу, самоклеючі (приклеюються натисканням одним пальцем або рукою), розроблені таким чином, щоб бути максимально не агресивними та одночасно забезпечувати бажані функціональні характеристики.

Пов'язані товари

Коментарі

Будьте першим, хто залишить тут коментар!

Написати коментар